Někdo narušil vzdušný prostor Ruska. Američtí rozvědčíci identifikují těleso pohybující se nadzvukovou rychlostí. Vzápětí z radarů zmizí americká stíhačka F-16. O několik hodin později se ve zprávách objeví informace, že šlo o meteorit, který dopadl v horách za městem. Americká strana má pochybnosti a na místo vyšle odborníky se specializací na vesmírné objekty... (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Nic moc becko z Grunerem kterej se mohl vic predvest ti co to natocily se snazi z toho delat jakysi slozity sci-fi film ale moc to nefunguje v jednoduchosti je krasa a toho se meli tvurci drzet kdyz davali tuhle patlarnu dohromady ale pri pohledu na jmeno rezisera mne to zas az tak neprekvapuje a natocil uz i vetsi kraviny ale to neznamena ze bych jeste tenhle vytvor potreboval videt znova ()

Big Bear odpad!

Tak tohle zase byla brutka. Nic jsem si nenalhával když jsem dával placku do DVD playeru, ale už prvních 5 minut předčilo veškerá očekávání. Americká představa o tom, jak to vypadá v Rusku (ještě k tomu v Čečně) byla jako vždy svým zpracováním velmi srandovní. Už jen tak atomová elektrárna, údajně z éry Černobilu, která má všude u vstupů skenery a rozevírající se průchody jako ve Star Treku stála za to. A to jste neviděli toho prsatého aliena :-)). Na druhou stranu, kde jinde by jste viděli digitální Migy 29 a F16 bojovat bok po boku s ufounem? :-)¨Tohle nebylo obyčené béčko, tohle bylo géčko! ODPAD ()

Djkoma odpad!

Ukázka kvality televizní produkce, režisérů, herců, efektů a hudby. Proč to vzniklo? kdo mi odpoví? Na tohle bych se nekoukal ani v 5 letech, stačil mi konec tohoto příšerného akčního scifi(cože? spíš shit žánr bykonečně měli založit). ()