Snoopy zamilovaný

(TV film)
  • Česko Buď mojí valentýnkou, Charlie Browne (viac)
Animovaný / Krátkometrážny
USA, 1975, 3x30 min

Réžia:

Phil Roman

Predloha:

Charles M. Schulz (komiks)

Bill Melendez

Je den Sv. Valentýna, všude na Birchwoodově škole jsou srdíčka a Linus přinesl své třídní učitelce obrovskou bonboniéru. Sally, která si myslí, že bonboniéra je pro ni, dává Linusovi na oplátku doma vyrobené valentýnské přání. Mezitím Lucy vyžaduje pozornost od Schroedera a Charlie Brown čeká na své valentýnky v poště. A čeká a čeká… (oficiálny text distribútora)

Ajinka126

Nemohu hodnotit zcela objektivně, protože mám snoopyho a jeho kamaráda Woodstocka ráda a shodou okolností jsem to dostala na Valentýna. A co je jen bonus, že se mi to líbilo:) ()

blondboss

Celkom milá a srandovná časť tohto seriálu venovaná valentínskym radovánkam hlavných predstaviteľov. Mňa ako vždy najviac bavil Snoopy. Na tento typ humoru ale musíte proste mať náladu, ja som ju zhodou okolností mal, takže hodnotím vcelku pozitívne. 65 % ()

majo25

Ďalší z rady "zamilovaných" animákov o Charlie Brownovi, kde Snoopy dostáva iba minimum priestoru. Smoliar Charlie si opäť nevie dať rady a jeho mela-nálada je nevtipná a slabo atmosférická. Ešteže je tu Snoopy. Hodnotenie: 60% ()

Paity

Naprosto se mi Snoopy definitivně zhnusil tím, jak je i na oblečení a bůh ví ještě kde všude. Prostě natvrdo merchandising. ()