Temné hmoty - Season 1 (2019) (séria)

The Spies (S01E03)

(epizóda)
  • USA The Spies

Lyra se díky pomoci z nečekané strany vymaní ze spárů Vrahounů. Poskládá další střípky ze své minulosti a skrývá se před paní Coulterovou a Magisteriem. (HBO Europe)

Martrix

Naštěstí nemohu posoudit, jestli je opravdu vražděn duch knižní předlohy, nebo jestli si tvůrci upravují dění podle svého, takže si Jeho temnou esenci užívám. Baví mě to a jsem natěšený na další epizody. Vítané zpestření při čekání na oblíbené seriály, které budou vypuštěny před Vánoci ()

CinemaRanger

Již třetí díl a já jsem stále v úžasu. Předlohu jsem četl (minulý týden) a jsem nadšen. Relativně se dost drží knihy, ale trochu to vylepšují pro potřeby filmu. Naštval mě začátek, protože to, co mohl mít velký potenciál pro větší akci bylo utlumeno a ukončeno během půl minuty. Jinak na příště mám obří hajp, protože se podíváme konečně na sever a objeví se tam jedna z mých oblíbených postav. ()

Mitin

Do teď jsem netušil, že jde hodina seriálu udělat tak prázdně, nudně a naprosto ve mně vymazat pocit, že bych snad chtěl vědět víc a dokonce někomu fandit. Sledujeme seriál, kde jsou "nejchytřejší a nejmocnější" lidi absolutní klauni a nejdůležitější postava otravná malá holka, co už v týhle fázi nejde poslouchat. ()