Dlouholeté kamarádky se vydávají na bujarou oslavu narozenin do kalifornské vinařské oblasti Napa. Jejich dokonale naplánovaný víkend se však rychle komplikuje. (Netflix)

barny120

Film o... o com to vlastne bolo? Niekolko starsich dam ide na vylet, spravaju sa smiesne, niekedy trapne a piju popri tom vino, na ktorom ocenuju hlavne kvantitu a kvalita je im ukradnuta. Film vas nuti browsovat internet na mobile, celkom nuda. Keby som bol stara dievka a mal 50 rokov, mozno by ma to viac bavilo.. no nepamatam si ci som to dopozeral.. ()

hansel97

Fakt ne. Už asi pátá verze "girls buddy tripu" za posledních pár let, kterou Netflix vyhodil jen, protože ty předchozí si vedly docela dobře. Kupodivu dopadá tahle snad nejhůř, nebo skoro stejně špatně jako Rough Night, a to i přes přítomnost skvělých komiček a absolventek Saturday Night Live. Scenáristicky absolutní tragédie, kdy se sahá po těch nejlevnějších vtipech, jaké se naskytly, a postavy jsou naprosto nevybroušené. Pokud je nejlepší postava Tina Fey, která se objevuje asi ve třech scénách, něco to o filmu říká. ()

bubun

"No sweet home Alabama." - "No way, Kid Rock ruined it." Pravda. Dobrá atmosféra, víno, místy dobrá hudba a hlavně: umělecké ztvárnění Fran Drescher coby chůvy Fine na x způsobů! To jsem teda opravdu nečekala. Už to tady někdo zminoval, ale ta imitace Billy Bob Thortona byla fakt super. No, Bokovka to není, a ty dojemný momenty na konci filmu si mohli odpustit, ale protože jsem se celou dobu tak dobře bavila, tak jim to odpouštím a dávám 5. ()

zdepapepa

S takovým all-star týmem, alespoň co humoru se týče, jsem čekal daleko víc. Místo toho to vypadá, že si parta hereček pro sebe zorganizovala dovolenou v Napa Valley a v mezičase natočily film, aby jim tu dovolenou Netflix hezky proplatil. Scénáristicky to je bezstarostná odpolední oddechovka, humorem nedoladěný průměr, ale duši klasických víkendových srazů s reprezentací všech archetypů lidí, které na nich člověk potká, to má. Zavzpomínal jsem si na 30 Rock i Parks nad Recreation. Hlavně na to, jak byly naplněny k prasknutí humorem a že o tomto filmu nemůžu říct to samé. Velká jména a známé tváře s sebou ale nesou tu nevýhodu, že člověk těžko vidí Rebeccu, Abby nebo Tammy, vždy především Rachel, Amy nebo Tinu. Úplně si ale dovedu představit, jak moc populární (hodně) by film podobného ražení byl u nás. ()

Pethushka

Snažím se vymyslet aspoň nějaká pozitiva a důvody, proč si film pustit, ale nic mě nenapadá. Holky - kromě toho, že umí mluvit sprostě - jsou vcelku nezajímavé a nešťastné ženské, jejichž rozhovory vás nepobaví, ani vám nic nedají. Dějově se to podobá průměrné párty znuděných sousedek v obýváku. Ale i to by možná mohlo být zajímavější. Jestli čekáte neskutečnou komedii, neplýtvejte časem. Za poslední dobu rozhodně nejslabší film, co jsem viděla. 1,5* ()

• Film je inšpirovaný skutočným výletom, ktorý absolvovali herečky zo Saturday Night Live (od r. 1975) na oslavu 50. narodenín. (dwdb)