Na Maddyině narozeninové párty se oslavují a zpochybňují vztahy. Jules se obrátí na Elliota s prosbou o radu a Cal zabloudí do vzpomínek. (HBO Max)

Necrotongue

Hmmm, tak tohle nebyla dobrá epizoda. Úvod mě přitom docela dobře naladil, protože vidět všechna ta oslavovaná klišé najednou, to byl kvalitní zápich. Stejně dobře jsem se bavil i na konci, protože i když se Cal řadí mezi všechny ty figurky, které ve mně vzbuzují čím dál větší odpor (a to jsou opravdu všechny, liší se jen tím, na který stupeň se už u mě dostaly), s rodinou se tedy rozloučil velkolepým způsobem, to mu musím nechat:-) No, ale děj mezi počátkem a závěrem epizody byl úplně o ničem. Vývoj veškerý žádný, jen se zase něco vypilo a vyšňupalo. / Poučení: Nesnaž se zápasit v gay baru. 3*- ()

castor

Další intenzivní díl. Úvod á la Duch nebo Zkrocená hora nemá chybu. Navazujeme tam, kde jsme skončili v minulé epizodě, přičemž trojúhelník Maddy, Natea a stále labilnější Cassie je ještě komplikovanějším, což vyvrcholí zvratky ve vířivce. Lexi (dcera Judda Apatowa Maude) dál připravuje svou středoškolskou hru. Kdepak se asi inspirovala? To přepínání mezi scénami, liniemi a náladami je působivé. Cal se po svém osvobozuje od zášti vůči své rodině, v baru, do kterého roky nevkročil, ho pohltí nostalgie. A pak je doma zatraceně upřímný. Může to být zajímavý zlom pro několik příštích dějových linií. Hodně pocitové, hodně své. Kdo ještě alkoholem či drogami nezabil zbytek svých mozkových buněk, tak to úspěšně dohání. ()

bvlrm

Povedzme na konci epizódy pár náhodných slov a fráz o láske, ktoré nič nezmerajú, a s kontextom epizódy nemajú nič spoločné, a zožnime slávu. Už aj ten "podmanivý" vizuál sa začína akosi opakovať a recyklovať. Šancu tomu ale ešte dám, keďže okrem nudného vzťahu medzi Jules a Rue tu mame aj iné, zaujímavejšie storylines. Urobte crossover medzi Euphoriou a Royovcami zo Succession a hneď tomu dám 5*. Tam sú tiež nepríjemné a odporné postavy, ale aspoň nie sú tak otravné a suché. ()

Amalberga

Rue pořád hledá svoji zlatou dávku a zbytek se snaží zabít alkoholem zbytek svých mozkových buněk a ještě u toho furt brečí a řvou. V téhle epizodě nedostaly prostor pro mě snesitelné postavy (Fez, Alex) a celé se to táhlo jako špatný trip, i když, to musím uznat, s podmanivými vizuály. Hezký obal ale průměrný obsah nezachrání. ()

Frajer42

Spoilery! Zpočátku docela nuda. Chyběla mi úvodní sonda do minulosti některé z postav. Namísto toho jsme dostali jakousi nechutnou přehlídku vztahu opičky s transkou, což nebylo nic pro žaludek nás zdravě transfóbních jedinců. Celkově byl tento díl pojatý v hodně artovém stylu, ale vůbec mi to nevadilo, ba právě naopak. Co v rámci tohoto seriálu funguje vždy a skvěle, tak to jsou nejrůznější oslavy. Ať už se jedná o konec roku, či něčí narozeniny, vždy to dopadne absolutní katastrofou a já chrochtám blahem. Opilecká jízda Calea bylo něco naprosto skvělého a nesmírně zábavného a udělalo to skvělou tečku za úžasnou oslavou narozenin, kde nebyla nouze o zlomená srdíčka, či třeba zvracení do vířivky. Hned několik dějových linek udělalo v rámci tohoto dílu obrovský krok kupředu a několik klíčových tajemstvích vyplulo na povrch. Moc si neumím představit o čem budou nadcházející 4 díly a zda dovedou udržet nastavenou laťku. [83 %) ()