Uzavretá Abbey Lawrenceová (Bethany Joy Lenz) sa práve rozišla s priateľom. Jej teta Frances (Frances Flanagan) jej odporučí, nech svoje vášne a sny napíše na papier, list vloží do fľaše a symbolicky ju hodí do vody. Abbey nakoniec podľahne a ešte v ten večer na svadobnom večierku napíše list imaginárnemu mužovi, v ktorom popíše, čo v živote chce a aká je. Zhodou okolností vyplavenú fľašu nájde Nick Everson (Andrew W. Walker), syn riaditeľa firmy, v ktorej Abbey pracuje. Vo firme pracuje aj Sophie Eversonová (Kate Isaac), Nickova sestra, ktorá sa spolu s otcom snaží slobodomyseľného Nicka presvedčiť, aby sa do firmy vrátil. Nick nakoniec súhlasí, že sa na čas do firmy vráti na výpomoc. Netuší, že onen list, ktorý mu tak učaroval, písala jeho nová kolegyňa Abbey, s ktorou sa veľmi nemusí. Nick a Abbey sa zatiaľ prostredníctvom chatu postupne zoznamujú a padnú si do nôty. Nick sa pod vplyvom neznámej priateľky začne meniť. Potom navrhne schôdzku a Abbey súhlasí. Na poslednú chvíľu Nick zistí, že jeho tajná priateľka je nič netušiaca Abbey. Vyplaší sa a schôdzku zruší. Nakoniec sa Abbey po úspešne zvládnutom obchode prizná a tá to najskôr nemôže predýchať. Potom si však po prečítaní listu od Nicka uvedomí, čo k nemu cíti... (TV Doma)

Heywood

Z minima získané maximum. Trochu to připomínalo "You've Got Mail ", z roku 1998, protože zápletka je obdobná, ale šlo to. Navíc hlavní hrdinka je velmi přesvědčivá a rozhodně půvabná. I ten dopis v láhvi má v roce 1999 v  Message in a Bottle předchůdce s K. Costnerem. Přesto lokace výborné, střih a tempo neuhnalo ani se neloudalo, páru se fandí a dobrý konec se očekává, takže překvapení je už jen v provedení. 55% ()

Ashar

Vtipné, roztomilé a zábavné. Abbey na mne působila tak trochu mile roztržitě potrhlá a tak si získala mé sympatie. Fandil jsem ji až do konce. Samozřejmě naši vyhráli, jen ten konec mohli trochu dál rozvést. Nikdy se nedozvím jak dál ti dva žijí, co děti, kde bydlí atd. Takové to, byli šťastni až do smrti. Nebo ne. Film doporučuji všem romantickým duším. ()

luciasce

No takova spatne okopirovana Laska pres internet. Misty az do oci bijici podobnost, trochu jinak recene vety s naprosto stejnym vyznamem. Stejna zapletka, bohaty podnikatel, nepochopena zena, on se to dozvi, ona se rozhoduje mezi virtualnim pritelem a nenavidenym chlapikem, ktery se kolem ni furt mota. Bethany je moje oblibena herecka, asi proto jsem to dokoukala do konce. Jinak o nicem. ()

angel74

Nějaký ten romantický příběh, jehož stěžejní zápletkou je vzkaz v láhvi vhozený do vody, se už párkrát dočkal filmového zpracování a výsledek byl většinou výrazně lepší než v tomto případě. Když k tomu přičtu, že jsem po celou dobu nemohla přijít na chuť představitelům hlavních rolí, tak v podstatě nemám nic, za co bych tenhle poněkud uspávací film pochválila. (35%) ()

Apanatschi

Celý čas, čo som pozerala Bottled with Love, som fantazírovala o tom, že keby som mohla písať komentáre na csfd – tak by som na tomto filmíku ospievala prácu so svetlom – pomocou svetla vytvárali krásnu intímnu atmosféru, ktorá korešpondovala s nosnou témou snímku: s otvorenosťou srdca. Predstavovala som si, ako by som napísala, že je to technicky najkvalitnejší hallmark-film, aký som kedy videla – a veru, mám ich na konte už dosť. Pod tým „technicky najkvalitnejší“ myslím to, že technika je naplno v službách umeleckého dojmu. Páčili sa mi aj herecké výkony hlavnej dvojice – spájali v sebe dva extrémy: vyzretosť a sviežosť. … takto som si vypracovávala v hlave nerealistické scenáre – a potom som sa prihlásila, že aspoň dám tú svoju päťhviezdičku – a TA DÁÁÁÁ – práve mi prišla pošta a s ňou schválenie, že už môžem písať komentáre. Tak toto je môj PRVÝ. Vďaka za pekný večer, bolo to úplne epické. :-) Tento film a to schválenie k tomu. ()