"Pan Tau", řada 2, 12/13

Zatímco rodina Urbanových tráví dovolenou, na kterou nikdo z nich nikdy nezapomene, Alfons doma zápolí s přestavbou půdy, při níž mu místo muže s buřinkou pomáhají jeho adoptivní synové. Díky nim se Alfons setkává s jejich učitelkou, a jak to vypadá, bude to setkání osudové. (oficiálny text distribútora)

roswelll

Krásná a úsměvná epizoda a vypadá to, že Alfonz se nám zamiloval a po adoptivních dětech bude mít i svou lásku. Mezitím rodina Urbanova prožívá řadu komických situací a díky plovoucímu automobilu se ocitá na ostrově. ()

triatlet

"Pověsíme ho (figurku pana Tau/Alfonze) vedle Rumcajse." Při cestě na povedenou třítýdenní dovolenou Urbanovi několikrát krouží kolem cedule Petrov a Vladimír Menšík zmiňuje i své rodné Ivančice. "Jen jeďte, já vás doběhnu... ... teda doplavu." ()

blackrain

Musím bohužel konstatovat, ač velmi nerada, že u nás výprava na rodinnou dovolenou vypadá na chlup stejně. Akorát ještě ke všem těm zmatkům někam založím klíče od auta, takže mám s sebou v tašce přibaleny ještě náhradní. Pak ty klíče na štěstí někde najdu. Kolikrát jsem si už říkala, že kdyby nás někdo točil skrytou kamerou, takže by z toho byla parádní komedie. ()