Geunyeoui sasaenghwal

• Južná Kórea 그녀의 사생활 (viac)

Umělecká kurátorka se pokusí utajit před novým šéfem galerie, že je zarytou fanynkou K-popu, a pořádně si tím zkomplikuje život. (Netflix)

bulinka

Všetko okolo hlavných postáv sa mi páčilo a ma bavilo. Malo to niekoľko pre mňa nezabudnuteľných scén. A hoci situácia o predstieranom partnerskom vzťahu je už také klišé, prinieslo to mnoho vtipných scén a čakala som napäto, keď dôjde k zlomu 😊. Dramatické pozadie príbehu sa postupne vystupňovalo a čo ma potešilo, tak to bolo smerom, ktorý som úplne neočakávala. Celkovo ozaj príjemný seriál. Veľa veselých a vtipných scén, no keďže je to dráma, tak aj tá mala priestor a mnohé scény s obrazmi ma dojali. Finálny obraz, krása. Aj ja som mala slzy v očiach. ()

kklepkaa

Kdo viděl seriál What's Wrong with Secretary Kim, tak se asi nevyhne srovnávání. Krom toho, že během seriálu zas častokrát padne oslovení pane řediteli :-), je podobná i ta něžná romantika mezi hlavními hrdiny. A samozřejmě to také evokuje Min-yeong Park. Vedlejší postavy mi tu moc k srdci nepřirostly, ale naštěstí neměly tolik prostoru. Každopádně musím říct, že sekretářka se mi přeci jen líbila o chlup víc. Jinak seriál jede standardně podle šablony, takže žádné překvapení nečekejte. Já dostala přesně to, co jsem očekávala. Akorát to fanouškovství mě moc neuchvátilo (asi jsem už na to stará) a také mě bohužel zklamal slabší soundtrack. ()

Koral17

Hlavní hrdince příběhu – kurátorce současného umění Sung Deok-mi (Pak Min-jong) září na tváři unylý úsměv 24/7. Pak Min-jong hraje „milou a příjemnou ženu“ podobně jako letuška 1. třídy superluxusních aerolinek. Bez emocí a jakéhokoliv hereckého nápadu. Jediné, co ji snad může vyvést z konceptu je nedokonalý make-up nebo outfit, který stylově a barevně neladí s dokonalým oblečením jejího přítele – ředitele galerie a umělce v jedné osobě – Ryana Golda alias Lva (Kim Jae-wook). Lev je statický a prkenný, jakoby jej chytili do klece a on již jen čeká na poslední ránu z milosti. Už dlouho jsem neviděla tak nesourodou seriálovou mileneckou dvojici jako v tomto případě. Jejich útrpné společné scény jsem v pozdějších epizodách už přeskakovala. Kim Jae-wook a Pak Min-jong nejsou typově a hereckým přístupem pouze jak z jiných planet, ale doslova jak z jiných galaxií. Mezigalaktická láska sice existuje, ale tady se nekoná. Jediné, co mají ti dva společného, jsou opravdu jen outfity nějaké luxusní módní značky, která si v seriálu dělá celkem dobrou reklamu. Kim Jae-wooka mám ráda, myslím si, že je to opravdu dobrý herec, ale tady jede jen asi na 20-30%, jakoby se v této roli sám necítil příliš dobře. Mnohem víc bavily herecké výkony některých vedlejších postav, jako byli rodiče hlavní hrdinky, afektovaná staronová ředitelka galerie a především „bratr“ judista – ředitel tělocvičny (An Po-hjon). Ten byl fakt skvělý a vtipný, díky němu dávám jednu * navíc. Poznámka pod čarou: Hlavní hrdinka, žena po třicítce je aktivní fanynkou snad o 15 let mladšího zpěváka-idola (tj. aktivně jej pronásleduje a fotografuje). Dobře, budiž. Ale nechápu proč tento motiv nevyužili v příběhu víc? Čekala jsem například, že když se hrdinka poprvé se svým idolem osobně setká, tak se to herecky nějako vtipně, zajímavě využije, že se jí alespoň trošku roztřesou ruce nebo hlas, že bude konečně působit jako člověk ;-) Ale ona i při setkání s idolem opět nasadila svůj unylý a blahosklonný úsměv jako naprogramovaná robotka. ()

Andrea1717

Toto je skutočne vynikajúci kúsok, ktorý sa určite zaradil do mojej topky. Sledovalo sa to krásne, usmievala som sa bez prestania. Hlavná dvojica mala úžasnú chémiu, zápletka bola skutočne originálna, prostredie fanúšičiek speváka bolo zaujímavé. Záver to pekne vygradoval, hlavne čo sa týkalo odhaľovania tajomstiev. Skutočne krásne... ()

Lex.San

Her Private Life je jemnou romantikou, která diváka pohladí po duši, byť místy hrozí mírné diabetické kóma. Když už hrozilo nadměrné přeslazení hlavní dvojicí, tak nastoupily vedlejší postavy a trochu tu sladkost rozpustily (manažerka kavárny a její rodina, rodiče Deok Mi, Cindy). Nejen díky Park Min Young se nabízí srovnání s What`s Wrong With Secretary Kim a byť se atmosféra obou příběhů malinko liší, troufám si říct, že komu se líbilo tohle dorama, bude se mu líbit i Her Private Life. Velkým tahákem je mimo jiné i otázka „fangirlingu“ a byť mě toto téma míjí, dokázal jsem se s tímto problémem svým způsobem ztotožnit, protože ruku na srdce, jak se chová vaše okolí, když zmíníte doramu, mangu nebo cokoliv jiného z asijské tvorby?*** Trochu mě mrzí hudební stránka příběhu, protože písničky nebyly celkově špatné, ale nenašel jsem zde nic, co by mě chytlo za srdce. Též se zde opět neobejdeme bez výchovných aspektů a některé scény byly na můj vkus až příliš dlouhé.*** Shrnuto a podtrženo – pokud je příběh dávkovaný po malých dávkách, tak je jen a jen příjemným. A milý příběh si zaslouží milé hodnocení – 3* (7/10) ()