Městečko International Falls

• USA International Falls

Jak to dopadne, když mladá komička s velkými sny, uvízne v zasněženém městě s vyhořelým komikem, který už má to nejlepší za sebou a chce dělat něco jiného? Hořká komedie o snech každého z nás. (Televize Seznam)

Johnny.ARN odpad!

Ja už normálne nemám mentálnu kapacitu na tieto nikdy nekončiace, udristané, rodinné drámy bez zmyslu. Ešte keď to pokúrujú so standupmi, tak to ma rovno zabite. Boha! ODPAD! ()

nonick1 odpad!

M l a d á komička??? Já se picnu - dyť Rachael Harris už táhne na šedesát :-)))) Zhlédnuto nadvakrát, s vypětím všech sil a jen s ohledem na nutnost okomentovat film jako celek. Shrnutí na závěr: zřejmě si mladá režisérka Amber McGinnis ze zoufalství namlouvá, že takhle nějak má asi vypadat "nezávislý film", ale to už jsou na tom v jú es ej tak špatně, že tomuhle průseru plnému trapných plků (bůhvíproč jen a jen o sexu) říkají komedie a udílejí ceny? ()

silentname

V mojich očiach "International Falls" moc komédiou nie je. Toto je viac drámou. Drámou dvoch nešťastných ľudí, ktorí sa stretnú a jeden tomu druhému ovplyvnia život. Hoci si už poriadne nepamätám všetky detaily, tak mi to veľmi pripomenulo film "The Dish & The Spoon". Z filmu som cítil podobnú horkosť a smútok. Napriek tomu, že sú to úplne iné príbehy a v tomto prípade som bol pripravený smiať sa na tých situáciach. Lenže film skutočne nie je veľmi na smiech. Reálne to skôr ukazuje, aký smutný život dokážu ľudia viesť a ako to celé pre nich môže dopadnúť. A v tomto smere mám pocit, že som videl skutočných ľudí, ktorí viedli skutočné dialógy a pôsobili na mňa veľmi úprimne. Sem-tam som sa na nejakej scénke zasmial, no napriek tomu, že film je o komikovi a žene, ktorá sa komičkou chce stať humor nie je jeho silnou stránkou. Film sa snaží pôsobiť zo života. Lebo celý život môže byť spracovaný ako komédia. Dokonca film využíva také možnosti. A keď Rachael Harris začne rozprávať o niektorých scénkach, alebo si ich predstavovať, tak k tomu máme vizuál. A ja si hovorím, že to je veľmi šikovný nápad. Mohli by sme vidieť to čo komici rozprávajú a mať tú celú scénku pred sebou. a nie len v našej predstavivosti. A to mohol byť uhol, ktorým mohli tvorcovia tvoriť komédiu a zbaviť nás tej vážnosti. No keď sa nás film pokúša skutočne rozosmiať, tak občas som krútil hlavou alebo premýšľal ako sme sa do tejto scénky dostali. Som rád, že som film videl, nemyslím si, že by som sa k nemu vrátil a je to istým spôsobom premrhaný potenciál. Ale film bol pre mňa dostatočne úprimný (skrz všetky jeho klamstvá), aby som ho aspoň trošku ocenil. Hodnotenie: C+ ()

Mianelia2050 odpad!

Pozor pozor: pokud se bojíte, dál nečtěte, protože tohle bude největší kritika století :D Největší blbina s prominutím v historii lidstva. Na takovouhle kravinu jsem se nedokázala dívat ani vteřinu. Avšak, abych mohla okomentovat tento film, musela jsem ho bohužel shlédnout celý a věřte mi: bylo to větší utrpení, než si dokážete představit. Příšerné dialogy, které byli sice velmi sprosté (což se očividně této nové generaci velmi líbí) a naprosto úchylné, neměli vůbec žádnou šťávu. Připadala jsem si jak při nějakém nudném rozhovoru s nejnudnějším člověkem planety. Dialogy nebyli ani vtipné. Příšerný výběr herců. Naprosto se mi chtělo (bez urážky) zvracet, když jsem viděla podobu herců. To neumí vybírat atraktivnější nebo alespoň herce bez bradavice na bradě? Nebo něco podobného? Vždyť jsem se na to ani nemohla dívat. Upřímně, je mi úplně jedno, jak někdo vypadá, ale tohle kazilo dojem celého filmu. Otřesný příběh. Ani jsem pořádně to teď nepochopila, o čem to bylo. Hrozná hudna. Ani tam skoro žádná nehrála, co to je za film?! A když ano, tak byla... strašná. Fujtajbl. Hodnocení: 5, neboli D. Hrůza!!! Vždyť to byla noční můra! Ještě nikdy jsem takhle žádný film nezkritizovala. ()

Marze

Komedie s temným podtónem. Postavy jsou celkem zábavné. Temný humor mohl být vtipnější Film je vhodný pro ty, kteří sní o tom, vypadnout ze svého maloměsta , nebo kdo potřebují znova nastartovat svůj život. Shlédl jsem na TV Seznam. ()