Midara na Ao-čan wa benkjó ga dekinai

• Japonsko Midara na Ao-chan wa benkyou ga dekinai (viac)

Když byla Ao ve školce, tak se smála od ucha k uchu, když její otec, autor erotických bestsellerů, řekl jejím spolužákům, že si její jméno vybral podle "A jako jablko a O jako orgie". Ten den ji pořád pronásleduje o deset let později, když studuje s jediným cílem: dostat se na elitní univerzitu a dosáhnout nezávislosti na svém otci jednou provždy. Není mladá slečna a nemá čas na přemýšlení o chlapcích... dokud k ní její spolužák Kijima nepřistoupí s šokujícím vyznáním lásky. Snaží se, aby ji Kijima nechal, ale nevšimne si ani malé nápovědy... A jak v její mysli prochází samé "divoké a špinavé" myšlenky, uvědomuje si, že ji její otec zcela ovlivnil. (ČSFD)

Starletka

Nakonec jsem se nechala zlákat, protože to údajně mělo být vtipné a tak nějak příjemně blbé, ale mě osobně to přišlo velmi průměrné prakticky po všech stránkách - od animace a soundtracku, přes "vtipy" (u kterých ze mě vyloudil úsměv v průměru tak 1 vtip na 2 epizody), zápletkové klišé na každém rohu a fanservice, až po postavy (otec hlavní hrdinky je největší zlo, které by mělo být popraveno a jeho hlava napíchnuta na kůl jako výstraha jak nepsat charaktery). Aspoň jednotlivé díly jsou krátké a jako letní bezmozkovitá zábava to celkem funguje. Ale existují daleko lepší komedie, romance i ecchi. 5/10 ()