The Corrupted

• Austrália The Corrupted

Liam (Sam Claflin) je bývalý trestanec, ktorý sa snaží získať späť lásku a dôveru svojej rodiny. Avšak jeho túžba po vykúpení ho pristihne ocitajúc sa v sieti konšpirácie, zločinu a korupcie. (sochoking)

Lukoboss

Tak normální gangsterka, kde nevidíme nic moc novýho. Mafie je prorostlá od řadových policajtů až po vrcholnou politiku, docela se to zamotává, vlastně si chvílema nemůžete být jistí, kdo stojí na čí straně. Je to celkem drsný, krve se tvůrci nebáli, ale nějak to není ono, nemá to nic navíc, vlastně jen víme, že se syn snaží pomstít za smrt svýho otce. Ty zápletky kolem jsou vlastně jen výplň, protože tam umře spousta lidí (i vlivných), ale nějak se to neřeší... ()

Arsenal83

Odplata, sprisahanie, korupcia, to má byť lákadlo tohto podpriemerného thrilleru. Nechýbajú drogy, buchnáty do ksichtu, mlátenie ľudí len tak, pár rozrezaných svíň - tých zvieracích aj ľudských- a samozrejme hlučná streľba. Padne veľa dobrých mužov a človek si nakoniec aj pomyslí WhiteLivesMatter. ()

solisoli

Akčne kriminálny , triller plný násilia zmätkov a neprehľadných pomätených situácií, kde aj tak, aby to bolo dôkladnejšie, zvíťazila nakoniec korupcia. Vraždilo sa o sto šesť, kde už nebolo jasné, o čo išlo a kto za kým a čím bol a hlavne, prečo. Padali veľké hlavy, ale moc to s kompetentnými nepohlo. Ako niekde v pralese pri love vzácnych druhov zvierat, kde nakoniec o všetkom rozhodol náčelník pralesa, lebo dostal svoje. ()

Morholt

Mě se líbil ten motiv OH v Londýně a korupce, která s nimi souvisela. To by si možná zasloužilo širší rozpracování. Ani samotný příběh, byť ne kdovíjak originální, nebyl tak úplně špatný. Nakonec byla fajn i atmosféra typická pro anglické gangsterky a brutalita, které se filmaři vůbec nebáli. Na druhou stranu i když se tu pořád něco děje, film působí ospale a akce nemá takové grády, jaké by mohla a měla mít. Nejzásadnější výtku mám ale ke castingu. Sam Clafin má v tomto případě nulové charisma a osud jeho hrdiny mi byl celkem ukradený a Timothy Spall se pro podobnou roli podle mě moc nehodí a připadalo mi, že roli gangstera občas spíš karikuje. Každopádně na jedno mrknutí je to OK. 60% ()

SeBig odpad!

Zakecaná, namodralá sláma, která si z nás ke konci začně i dokonce střílet trapnou přestřelkou. Kecy, žvásty, opary. ()