Pre detektíva Wistinga je pátranie po americkom sériovom vrahovi v Nórsku viac než len najväčší prípad jeho kariéry. Navyše sa musí obávať o život svojej vlastnej dcéry. Novinárka Line, ktorá publikovala správy o tajnej misii FBI, po incidente na zimnej vidieckej ceste zmizla bez stopy. Z toho, čo sa Wisting dozvedá o dcérinom odhalení v rámci iného prípadu, mu tuhne krv v žilách. Špeciálna agentka FBI Maggie Griffinová a nórski policajti tak musia vypátrať nielen sériového vraha na úteku, ale aj  unesenú Wistingovu dcéru. Všetci pracujú v časovej tiesni a pod mimoriadnym tlakom, ale navyše im vyšetrovanie skomplikuje vážna chyba agenta FBI Johna Banthama. (TV JOJ)

warrenur

Tak take rychle "vyriesenie" som necakal a som prijemne prekvapeny. Mal som totiz obavu, ze dalsie diely sa budu tahat spolu s typickymi kluckami v podobnych pripadoch. To sa nekonalo. Avsak "fantoma", ktoreho nam niekolko dielov priblizuju a buduju napatie, vidime na kamere par minut a viac-menej dej ostatne v medziach rodinnej dramy. Tam sa potencial urcite premrhal. Som vsak zvedavy, co sa udeje v dalsich castiach, kedze hlavna linia sa vlastne uzavrela uz tymto dielom. Slusna Carrie-Anne si v dalsich dieloch uz asi nezahra, ale rozhodne dodala serialu "glanc". Pobavila ma slovna vymena o sledovani obcanov. :) ()