Drayton "Dray" Jackson (Bill Bellamy) je playboy, který má ve svém životě pouze jediný cíl - mít sex s tolika ženami, s kolika to jen bude možné. Během plnění tohoto nelehkého úkolu si navíc musí dávat pozor, aby se žádná z jeho milenek nesetkala s jeho stávající přítelkyní Lisou (Lark Voorhies). To však ještě netuší, že jeho sestra Jenny (Natalie Desselle-Reid) plánuje společně se svou kamarádkou Katrinou (Mari Morrow) pozvat všechny Drayovy "přítelkyně" na mejdan, který má on sám navštívit. (Lukaaasek)

JARDAHONDA

Velmi slabá americká komedie, vypráví svůj příběh o tom, jak chce hlavní hrdina co nejvíce dívek a mít s nimi sex... Je i zasnouben, takže haló může začít.. ()

2mig1

večerní nabídka českých televizních kanálů poskytla mimojiný tuhle rádoby komedii, ve který se to hemží odpadnim (rozuměj nízkokvalitnim) humorem a spoustou uřvanejch černochů... ještě že jsem film použil prakticky jenom jako kulisu při práci, jinak bych fakt litoval promarněnýho času... ()

s.n.d odpad!

furt se tam jen žvaní o tom jak ulovit ženskou a nic jinýho,to se to natočilo jen pro to aby se ukázalo jaký jsou černoši frajeři? ()

kersten

Och veľmi slabé. Námet je to síce celkom dobrý, za to ta jedna hviezdička. Herci otrasní, vyumelkovaní, neprirodzení. Miestami sa naozaj nedalo pozerať na ich amatérske výkony. Hudba, kamera a celková réžia veľmi veľmi podpriemerná. ()