INXS: koncert "Live baby live"

(koncert)
  • Česko INXS - Live Baby Live (viac)
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 1991, 98 min

Pozývame vás na koncert legendárnej hudobnej skupiny INXS - kompletne zrekonštruovaný záznam ich koncertu z roku 1991 na štadióne Wembley v Londýne pred 72 tisíc divákmi. Na koncerte zazneli aj známe piesne "New Sensation", "Mystify" a "Need You Tonight". (RTVS)

sskrblik

Hudba INXS mě okamžitě po poslechu uhranula. Sice až v letošním roce ale objevil jsem staronovou klasiku, takže stáhnout koncert ve dostupném 4káčku bylo nutnou samozřejmostí. Jak se daleko čekat nezkreslený hlas, hudba vše jak skoro studiová a atmosféra super. Obraz bez chyb a s HiFi bezdrátovými sluchátky s ohulenou hlasitostií čirá radost. ()

jprmusic

INXS - první australská kapela, která dokázala 3x za sebou vyprodat Wembley. Tracklist: 1. Guns In The Sky 2. New Sensation 3. Send A Message 4. The Stairs 5. Know The Difference 6. Disappear 7. By My Side 8. Hear That Sound 9. Original Sin 10. The Loved One 11. Wildlife 12. Mystify 13. Bitter Tears 14. Suicide Blonde 15. What You Need 16. Kick 17. Need You Tonight 18. Mediate 19. Never Tear Us Apart 20. Who Pays The Price 21. Devil Inside ¨Tohle živé album a DVD natočili INXS v době, kdy je na vrchol popularity vykoply placky Kick ( 1987 ) a X ( 1990 ). Zvláštností alby Kick byla nejen kvalita nahraného materiálu ale i to , že komplet promo video točila kapela v Praze, a to ne na ledajakých místech: New Sensation v Obecním domě a nádhernou Never Tear Us Apart na Karlově mostě. Samotný koncert je ve všech směrech úchvatnej: neuvěřitelně šlapající kapela, Michael ve famózní hlasové formě a 70000 spívajících lidí - prostě zážitek. ()

angel74

Tak tohle byla jízda pánové! Skvěle šlapající kapela, kterou muzicírování vyloženě bavilo a energií nadopovanej Michael Hutchence, jehož hlasovou jistotu by mu mohl kdejaký zpěvák závidět. Když k tomu přičtu úžasnou atmosféru podpořenou fanoušky, kteří přišli pořádně zapařit na živočišnou rockovou hudbu mojí oblíbené skupiny INXS, tak jde určitě o jeden z nejlepších koncertních záznamů, jaký jsem kdy viděla. (100%) ()

Anderton

Čo viac si priať. Legendárny koncert, ktorý patrí medzi tie ďalšie úžasné záznamy štadiónových kapiel, ako ZOO TV U2 v Sydney, 101 DM v Pasadene, či Queen v Budapešti. No a teraz už v dokonalej kvalite, ak by nebolo Wembley rekonštruované a Michael mŕtvy, mali by ste dojem, že sledujete priamy prenos. Nechýba žiaden z hitov, plus nejaké tie staršie a menej známe kúsky. Kapela sa s ničím nesere a spomalí iba dvakrát, ale By My Side a Never Tear Us Apart museli zaznieť a celú show vyšperkovali. Osobne som si lepší záver ako Devil Inside nemohol priať. ()

marhoul

Blue ray ve 4K onehdá přistálo doma a to vám byl večírek!!! Sledovat přes 72 tisíc burácejících roztancovaných diváků ve Wembley léta páně 1991 je famózním zážitkem i u obrazovek s vypeckováním přes Harman Kardon daleko do údolí. Nejde jen o čistou lásku k INXS, ten koncert byl prostě boží! Asi nejlépe utracené prachy za koncertní záznam vůbec. Drobná návnada: https://www.youtube.com/watch?v=zH-_Xttr5rQ ()