Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je animovaný crossover podle komiksu od DC Comics a IDW. Želvy Ninja přichází do Batmanova Gotham City zjistit, co plánuje Foot Klan a jejich vůdce Trhač společně s ligou Assassínů a Jokerem. Dokáží společně Batman a Želvy Ninja porazit nejzběsilejší lotry obou dimenzí? (Agent24)

Timak

Tohle je pro mě obrovské překvapení. Naprosto jsem si to užil. Jako náročný fanoušek obou komiksů jsem maximálně spokojen. Vlastně ono to asi ani lepší být nemohlo. Toto spojení funguje skvěle a Michelangelo si ukradl všechny scény pro sebe. Dýchla na mě nostalgie jako prase a chci víc. Mnohem víc :) ()

SonGokussj

Má to vtip, humor, batmana, ninja želvy, co víc si člověk může přát. Ale teď for real... Tento "film" si ze sebe nedělá nic víc než jen srandu. Je to akční, zábavné, šílené, úžasné... Batman je tam svůj, se svými perky, Robin konečně jako dítě, ninja želvy naprosto úchvatné a totálně jede Michelangelo, jedna z nejzábavnějších postav v "Batmanovských" filmech vůbec. "Mickey, press some buttons..........." Byla to jízda, která nemá logiku, je každou druhou minutu tématicky jiná a která prostě baví......... Koho tohle napadlo, smekám. :-) Ninja hey!!! 86 % ()

Shakers

Mám rád korytnačky a ešte viac Batmana a za seba hovorím, že sa tento crossover vydaril. Nevedel som si predstaviť ako to bude fungovať, ale nakoniec to funguje lepšie ako som si myslel a navyše tu ma všetko svoje miesto. Batman, Batmobil, Batgirl, Robin, Alfred, korytnačky, vtipy, pizza, vynikajúci záporak Oroku Saki alias Shredder a nechýba priestor ani pre zloduchov s DC. Veľká spokojnosť. 90% - 5* ()

Rocky88

Měl jsem obavy, že to bude taková vagínovina na zbytečné zabití času, ale, světě, div se, ono to opravdu funguje! A funguje to na jedničku! Drsná Batmanova aura smíchaná s želvíma hláškama a pizzou, spoustou výborné akce a šílenými schopnostmi mutagenu. Batman vs. Trhač jsou absolutní vrcholy týhle šílenosti. Doporučuju. ()

pepo

Funguje to prekvapivo vyborne. Korytnacky ponukaju Batmanovmu vesmiru prijemne ozivenie a interakcie (akcne aj dialogove) medzi tymito dvomi svetmi su velmi zabavne (mikey vs alfred rulez). Problem mam (okrem tradicnej skratkovitosti DC animakov) akurat s pasazou v Arkhame, ktora je sice jednym obrovskym fan servisom ale zbytocne zdrzuje a je az moc preplacana. Skoda, ze sa do toho nenasolilo viac prachov a neslo to do kina. Ide totiz o najlepsi TMNT celovecerak. 8/10 ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká filmová scéna. (Rominator)
  • Jedná se o první Nickelodeon animovaný film, stejně jako první animovaný film Teenage Mutant Ninja Turtles, který obdržel rating PG-13. (Agent24)
  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je první spolupráce Warner Bros a Nickelodeonu. (Agent24)