Napätie medzi USA a Sovietskym zväzom na Mesiaci dosahuje vrchol a ohrozuje niekoľko misií. (Apple TV+)

pichta

Napriek tomu,že to skončilo viacmenej happyendingom, tak sa mi to páčilo. Milenecký par musel zomrieť z kesonovej choroby, tam ina možnosť nebola,ale dali to ako sa na americky serial patri. Vsetko viacmenej skončilo dobre,aj Regan bol spokojný. No a Rusi si idu svoje, špionáž pokračuje a Margo sa chyta, nie úplne, ale robi chyby ako s tymi motormi. Ed to vyriešil posvojom. Chcel by som vidieť ako to zdôvodnil. Chapem ho, len by som chcel počuť tu slovnu interpretáciu. No a epicky pohreb na záver. Samozrejme, ze si nechali otvorene vráta do ďalšej série. Bude určite skvelá ()

Kaka

Sice má poslední epizoda dvojky typické neduhy závěrečných vyhypeovaných dílů, tedy celá ta ze široka vzatá smyčka se musí v posledních 50ti minutách správně utáhnout, ale o zábavu je tu postaráno. Místy na nás tvůrci valí popkornovou jízdu ala Armageddon, někdy inteligentní podání ve stylu Gravitace, či The Martian. S postavami se pracuje dobře a místy i překvapivě nešetrně. Nejsem si jistý, zda se podrželo úplně dodržet striktní "vesmírný" koncept jedničky, ale minimálně poslední dva zářezy ve dvojce mají skvělé grády, napětí a atmosféru. ()

Radda

Čekal jsem od posledního dílu 2. série opravdu hodně. Zaručeně jsem však dostal daleko více než jsem vůbec mohl očekávat. Obrovská dávka napětí se tu střídala se smutkem ale i s pocitem jakéhosi Pyrrhova vítězství jak na zemi tak i ve vesmíru. Celé to šlapalo od začátku až do konce s krásným pomrknutím na budoucí pokračování. Sice by se i zde našly opět nějaké ty výtky či nelogičnosti ale za mě jak nejlepší díl této série tak i doposavad nejlepší díl celého seriálu. Když shrnu celou sérii, tak by se zde dalo určitě vyškrtnout pár zcela zbytečných dějových linek, ale chápu, že zde prostě musely být na výplň. Oproti 1. sérii trošku sešup dolů, ale i tak stále nadprůměrný seriál o alternativním běhu dějin. ()