Gordo sa vracia do vesmíru. Molly čelí novej nepríjemnej realite. Aleida stojí pred prvou pracovnou prekážkou. (Apple TV+)

Kaka

Konečně se něco děje ve vesmíru. Po všech těch místy až nepříjemně pomalých dílech má až osmička pořádné grády. Na Zemi je aktuálně zajímavá dějové rovina pouze s Karen. Zbytek jsou vlastně jen přicmrndavači a kdyby tam nebyli, na vyprávění by to mělo pramalý vliv. ()

Trešlson

Druhá řada nesahá té první po pas. Na místo vesmírného dobrodružství je to pozemská soap opera, která se navíc věnuje postavám, které mě úplně nezajímají (Karen) a z těch zajímavých dělají jen figurky v soap opeře (Margo) a ty nejdůležitější dostávají minimum prostoru (Ed, Gordo, Molly). Druhou řadu dokoukám a jestli se ve třetí nevydáme k Marsu, tak nevím nevím, jestli u toho budu. Po vynikající první řadě je ta druhá nepříjemná studená sprcha, která má sice své momenty, ale víc jak polovina času je "vata", která mohla zůstat na podlaze střižny. ()

warrenur

Najsilnejsie momenty tejto epizody su jednoznacne rozhovor mexickej inzinierky so senior inzinierom u NASA :) a zaverecny vyprovokovany agresivny utok a nasledne vysvetlenie. Inak mi to pride serial uz pripada ako romanticka drama. A mohli by sme sa viacej sustredit na program a sci-fi linie, tot moje prianie. ()