Spor na Mesiaci podnieti predstaviteľov NASA, aby zvážili ozbrojenie astronautov. Eda prenasleduje jeho vlastná minulosť. (Apple TV+)

liskam

Jestli nějakou Love story a nebo "reálné" politikaření, vždy budu pro politikaření. Super díl.! Scéna Eda s manželkou a dcerou je za mě jedno z top hereckých výkonů tohoto seriálu! Prostě dokonalá herecká profesionalita! ()

warrenur

Sice sme 96% televizneho casu tejto epizody opat na Zemi, opat je dramaticka linka a hlavne ta rodinna celkom prepracovana a emocionalna. Uvidime. Obcas mi niektore linie pridu az prilis naivne a nie moc "realne". Aj vzhladom na zobrazovanu "dobu". 70% ()

Kaka

Ten jistý problém, jako v předešlé epizodě. Příliš mnoho prostoru se dává postavám na zemi a řešením jejich traumat a problému, zatímco vesmíru tady máme naprosté minimum a když už, tak se o něm spíš mluví a připravuje se snad pro další díly. Korunu tomu dává povolání astronautů ve výslužbě jen tak z ničeho nic na měsíční mise. Fyzická připravenost ? Mentální připravenost ? To se tady zatím vůbec neřeší. V třetím díle NASA vypadá jako banda kámošů, kteří si dávají fleky v misích tak, jak se zrovna komu zachce. Ztrácí to punc realističnosti. ()