Nehoda na štartovacej rampe vedie k odkladu misie a k bezpečnostným previerkam FBI. (Apple TV+)

pichta

Novy modul na dlhodobý pobyt je hustá vec. No výbuch rakety na rampe. Tak to je problem. A veľký. Následne udalosti ako zrovnoprávnenie žien, meno Deke Sylton na zozname cestujúcich, problémy deti v škole, riešenie holosexualov a odhalenie príčiny výbuch a hlavne jej dôsledkov bude mať veľký dopad. No a Margo si vybavila svoje. ()

zelvopyr

Body děje byly dopředu tak mechanicky zjevné, že je to až škoda. Seriál jede v takové maniodepresivní sinusoidě, jednou jsi dole, jednou nahoře. Bujarost/kocovina. Líbí se mi dokončení (?) linky s von Braunem a jsem rád, že Slayton poletí na Měsíc, což v reálu nestihl. Jinak stejné vady jako předchozí díly, trochu moc plkání, trochu moc aktuálna, herci, co zrovna nejsou v ději, mají udržovací štěky (nebo ani to ne). ()

warrenur

Moze byt, bavil som sa. Molly je drsnacka a i ten muzicek na Zemi je v pohode typek. Viac-menej to bola ich solovka. Pribehovo velmi slusne. Skoda, ze napatia bolo pomenej a vsetulinko slo odvazne, hladko a s usmevom na perach a zapalom v ociach. Co pozname ako klasicky americky scenar. 75% Po nestasti, ktore som ako divak vnimal ako nevyhnutne vzhladom k okolnostiam, epizoda vyobrazuje negativne javy vplyvajuce na ludsku psychiku, ci uz na misii alebo toho zvysku, na Zemi. Tiez vyvoj a zmeny v partnerskych a pracovnych vztahoch. Ani tento serial, ako asi 85% ostatnych za poslednych 10 rokov, nevynechava otazku homosexualnych parov. Plus par dalsich stereotypov a zazitych postupov. Za mna okrem vynikajucej sceny s Van Hornom a jeho byvalou chranenkynou, slabsia cast. 60% Laserovy luc v zavere, ze by ruski susedia? :) ()

Kaka

Méně vesmíru, více povídání na Zemi. Nečekaný zvrat v alternativní minulosti, který byl poměrně dramatický a překvapivý. Některé dějové vsuvky působí navíc a nejsou úplně vyhovující, snaha o hlubší genezi některých postav by se dala dělat zřejmě i jinak, vhodněji vzhledem k tématice celého seriálu, ale rozumím tvůrcům, že to pořád nemůže být jen o "cold hard facts". Výborný doběh postavy Von Brauna. ()