Deke musí najať astronautky po tom, ako na Mesiaci úspešne pristane prvá ruská astronautka. (Apple TV+)

Kaka

Snad nejlepší možný odklon v alternativní minulosti. Téma věcné, svižně natočené a moderně popsané tak, že je aktuální v sedmdesátkách úplně stejně, jako dnes. Takovéhle režijní a scenáristické nápady jsou jedna radost sledovat. Zároveň jde o vcelku rafinovaně vyobrazenou společenskou problematiku, která trvá už x století. To vše ve stále stejně cool retro hávu a se svěží partou neokoukaných kukučů. ()

3DD!3

Zatím nejlepší díl. Silně feministický, ale holky jsou skvěle vybrané. Rozhodně nejde jen o tvářičky na plakát. Sarah Jones válí. Finále pracuje s utajením a funguje to výborně. Následky havárie jsou horší, když si výbuch můžeme jen představit. ()

liuk

Trénovací díl o tom, která žena bude nejvíce věrohodná v alternativním Kozorohovi 1 a je to povedené a zároveň skvěle zacílené, kde je minimum zbytečných dějových linek z minulých dílů a prostě to těm všem ženám přejete. ()

warrenur

Zabavna epizoda takmer zlahcujuceho typu, kde si pride na svoje hlavne zenske publikum a my "chrumkame popcorn" s uskrnom na tvaricke v rohu, aby ste ho nevideli. ;) V zavere som vnimal predzvest toho, co sa stane a som rad, ze to tam zaradili. Toto povolanie nie su "avengers" s prstom v nose. Moze byt. ()

LuiCJ

Spomedzi prvých troch častí, táto je jednoznačne najslabšia. Niektoré herecké výkony mi prišlo mierne neprirodzené a neboli dotiahnuté až na takú úroveň, ako v predošlých dieloch. Pozitív sa tu však dá nájsť podstatne viac. Po vizuálnej ale hlavne dejovej stránke epizóda pekne rozširuje fiktívne vesmírne preteky o ďalší element - prvá žena na mesiaci. Epizóda s tým prináša zopár nových charakterov - všetko veľmi osobité osobnosti. Teším sa, ako to pôjde ďalej. ()

EasternJoe

Doufal jsem, že to bude lepší (méně komunistické) a bál jsem se, že to bude horší (ještě křiklavější, i když z toho konce ta agitace úplně řvala). Na druhou stranu, abych nebyl nespravedlivý, ve třetím díle (aspoň zatím) upustili od toho patetického příběhu s mexickou imigrantkou, aneb určitě to nemá, co do činění s DJT. Tři hvězdy jsou akorát, i protože chování, některých postav je v lepším případě nekonzistentní. ()