Riaditeľ von Braun sa vzprieči nariadeniu prezidenta Nixona, čo má vážne následky. (Apple TV+)

Kaka

Dvojka si získá nejednoho váhavého diváka. Jestli po prvním díle mohli někteří pochybovat nad smyslem a potenciální diváckou atraktivitou celého projektu, dvojka dává svým seriózním appealem jasně najevo, že tenhle seriál bude pravděpodobně stát za to. Mnohem vážnější a dramatičtější epizoda, která je vlastně lepší ve všech směrech, než občas trochu tápající jednička. Postavy mají emoce i psychologickou hloubku a dokonce se tahá i za politické nitky. ()

liuk

Luxusní díl! Hodně politiky a jak je možné hrdinu jedním dobře mířeným políčkem před národem úplně znemožnit. A jak tam pouští ty alternativní nahrávky debat mezi Nixonem a Kissingerem z Oválné pracovny, to je fakt pecka. Jen je škoda těch úplně otravných příběhů astronautských manželek, které jsou zatím jen zbytečné metry, metry filmového pásu. ()

RedRose

nejak nevim co je vede k tomu, strefovat se zrovna do Von Brauna... to mi prijde krajne nevkusne i na to ze to je fikce, protoze ta postava byla skutecna a navic pro amiky nesmirne dulezita... ()

swenyx

Von Braun se ukáže v pravém světle, oproti předešlému dílu je tu více politiky a musím říct že i když na tyhle kecací seroše nejsem, tak tady jak to má tu spojitost s vesmírem, tak mě to baví, snad to tak půjde i dál. ()