Posádka na Marse zvažuje, ako najlepšie zachrániť život jedného z nich. (Apple TV+)

Kaka

Finále, které má do vrcholu série skutečně daleko. Bohužel se celá idea na které byl seriál postavený zvrhla a když se začnou v průběhu posledního dílu kupit jeden zvrat šílenější než druhý, je jasné, že tady už to o vesmíru moc není. Vrcholí to startem z Marsu, který je mix Armageddonu, Marťana a jakékoliv vesmírné blbosti od jakéhokoliv béčkového režiséra, kde režijní (ne)nápaditost jde ruku v ruce s nulovou dávkou alespoň vzdáleně střebatelného puncu možné alternativní reality. Jediná věc která stojí za zmínku je situace kolem vesmírného střediska. ()

michalkop odpad!

Jako vážně takovou prvoplánovou slátaninu, aby bezduché yankeeské mongoloidy přinutila si předplatit Efl na další rok a honili si ego při dohadování, jakou další slaboduchou ptákovinu scénáristé vymyslí? Za mě naprostý vrchol mediální žumpy a snahy o originálnost za každou cenu. ()

pichta

Tak akože toľko zvratov a nápadov, čo vychrlil tento diel je naozaj moc aj pre fajnšmekra. Akože ten korejcan co? Asi bol prvy človek na Marse. Tehotná žena s preeklampsiou priputana na vrchu modulu leti rýchlosťou 2500km/h vystrelena do volneho priestoru a zachytena vesmírnou loďou, kde porodila o mesiac skor bez pomoci a inkubatora... Ed Baldwin je ako kocur-9 z 9 zivotov ma este 4. Vybuch? Do do p... Margo....no comment ()