Plán opustiť Mars komplikuje nepredvídaný problém. (Apple TV+)

LuiCJ

Blížime sa do finále. " Medziplaterárne" homo zápletky sa tu kombinujú so smilstvom a niekedy možno až prehnanými výstupmi postáv. No a do toho všetkého sa zrazu na Červenej planéte zjaví ozbrojený Severokórejčan. Na posledný diel hľadím so silným očakávaním. Hocičoho. ()

smarkus

patetické...hlava mi nebere čo to vyplodili. Ta linka s prezidentkou je otravná homoagitka, až mi slzička vybehla pri jej prejave. Po deviatej časti chápem nižšie čísla oproti predošlým. Skurvená telenovela zameriavaná na "súčasné problémy" ()

Kaka

Etapa v oválné pracovně se díkybohu chýlí ke konci. Ne že by snad Jodi Balfour byla špatná herečka a nedokázala by s noblesou a šarmem zahrát madam prezident of USA, ale celý ten plot ohledně její(ch) sexuality a myšlenkového podhoubí/ideologie kolem toho je jaksi vachrlaté. Vrcholí to emocionálním projevem, který bohužel chtě nechtě klouže trochu do patosu. Ustát se to dá, ale že bych si to pouštěl jako "ukázkovou scénu" - to tedy určitě ne. Scén z vesmíru je zase málo a když už, tak bych se nebál je nazvat úletem (finále) ()

FAUST666

První 2 série jsem si to jako milovník sci-fi užíval. Ale pak někomu z tvůrců hráblo a už to jede : prezidentka lesba žijící v manželství s gayem, nikdo to vůbec netuší .. pak gay manžel ošuká v Oválné pracovně nějakého podržtažku a prezidentka aby ho ochránila se přizná že je lesba. Na Marsu se mezitím přizná další černoch že je gay. Kosmonauté i astronauté se chovají ne jako tým profesionálního výkvětu vědců, což by člověk od lidí co letí na Mars logicky očekával ale jako banda dementních, arogantních, rasistických a nevyzrálých týpků - každý od každého něco. Jo a členka posádky Vietnamka si to jednou rozdá s Rusákem a hned otěhotní. Ale to fšechno jsem ještě s úsměvem dával dokud se na konci 9. dílu na Marsu z čista jasna neobjevil severokorejský týpek ve skafandru s pistolí ..  Pustím si tedy ještě díl poslední, třeba mi to všechno tvůrci logicky vysvětlí .. a nebo taky ne ()