Dokonalé rande

• USA The Perfect Date (viac)

Aby si vydělal na univerzitu, vymyslí aplikaci, ve které nabízí své služby falešného partnera. Ale když se objeví opravdové pocity, trochu se to zkomplikuje. (Netflix)

oveckaoa

Chlápek chce jít na univerzitu Yalle, ale nemá prachy tak si s kámošem založí aplikaci na pozývání ženských na různé akce. Do toho se zamiluje, ale té holce se nelíbí co dělá atd. jinak klasická romantická komedie, kterou drží nahoře jen hlavní herečka a námět. Zasmál jsem se zhruba dvakrát a oceňuji to, že na tam není žádná fekální scéna a působí to přirozeně. 60 procent lepší průměr. Jinak koukám v filmografii , že režisér se věnuje homosexuální problematice, když ve 2 ze 3 filmů má homosexuály, ale proč ne. Ženské to asi ocení výše. ()

Blondsky

Film dopadl lépe , než jsem čekal. Hlavní herécké duo ( Noah Centineo a Laura Marano ) má mezi sebou dobrou chemii , která vydrží až do konce. Trošku mě mrzí nevyužitá Camila Mendes, ale chápu , že by ostatní přestínila. Kolem a kolem jde o film, který si pustíte v jednom děstivém odpoledne - 65 % . ()

Stanislaus

Dokonalé rande nabízí zajímavý námět s randící aplikací, který se sice ve zpracování poněkud ztratí a promění v tuctovou záležitost, nicméně film je zahrán tak milým a sympatickým způsobem, že mu člověk onu šablonovitost odpustí a nechá se na devadesát minut unášet na kýčovitém, ale stále uvěřitelném příběhu ze střední školy. I když člověk od začátku tuší, jak to celé dopadne, tak jsem se i přesto nenudil a fandil jsem hlavním hrdinům. ()

Mafy

Na tento film jsem narazil při nedělním nudném odpoledni na Netflixu, a tak jsem si řekl že to zkusím. Nic jsem od toho nečekal. Spíše naopak jsem předpokládal že to bude další stupidní teen kravina. A ona je. Ale vcelku zábavná kravina. Hlavní hrdina je vcelku sympatická postava, a to platí i o hlavní hrdince. Ale už od začátku je vám jasné, jakým směrem se film bude vyvíjet a jak film nakonec skončí. Tento film vlastně kompletně vykrádá film Všem klukům, které jsem milovala. Zápletka je skoro jako vytisknutá kopie. Ale i když jsem tento film viděl po filmu Všem klukům…. Tak mě film Dokonalé rande bavil asi ještě o trochu více (tak o 5 %). A to asi jen kvůli lepšímu obsazení. Hlavně tedy herečka Laura Marano, která je opravdu dost sympatická a pěkná. Takže asi ona tu úroveň obsazení zvedala nahoru. Ale jinak fajn film, který ani nijak extra nenadchnul, ale ani nezklamal. Prostě průměr. 65% ()

Flopik

Obyčajná teen komédia, ktorá sa ale vôbec na nič nehrá, je veľmi príjemná na pozeranie a na konci z toho máte ohromne feel good pocit. Herci sympatickí, zápletka ohraná, ale to mne vôbec nevadí. Ubehlo to riadne rýchlo a nudné miesta to snáď nemá. Samozrejme chyby sa nájdu, a pre staršie publikum to rozhodne nie je. Ale kto má rád také tie klasické teen hovadinky, bude sa baviť. U mňa za 4*. ()