USS Enterprise najde kolonii Federace, kde všichni dospělí spáchali sebevraždu. (SkyShowtime)

PKD

Tohlencto mám i přes ty správně rasově pestré fakany, čím dál raději. Obsahuje 1 hrůznou scénu, kterou sice nevidíme, ale i tak. To, když si Kirk uvědomí, že právě nechal transportovati do vesmírného prostoru 2 členy posádky. Pochopitelně v červených uniformách. Jak jinak.;-) To mohli v remásteru ukázat. ()

malyLibor

Zajímavá myšlenka. A zajímavě podaná. Líbí se mi, jak lidé tehdy věřili, že se člověk jednou dokáže změnit a stát se naprosto laskavým a zcela nenásilným. Já být na místě Kirka, tak ty fakany utluču klidně židlí... a proto ze mne taky nikdy nebude kapitán vesmírné lodi Enterprise. Jsem příliš zaostalý. ()

darkrobyk

Nadčasová epizoda o manipulaci - něco za něco, chléb a hry, odměna je jistá. Protivné děti jsou zde předobrazem univerzální skupiny lidí, která je ochotna slepě následovat svého vůdce. Dnes k dokonalosti dovedly sociální sítě. Pravda totiž nemívá vždy krásnou tvář... p.s. jenom nevím, zda vyzvedli první výsadek na planetě...obávám se, že ne... ()

sirien odpad!

Zase někdo pustil zapálenýho křesťana bez ponětí o SF ke scénáři - výsledkem sou stupidní kecy o Zlu, idiotský úvahy o dětský nevinnosti (a primitivní zobrazení dětí co musí každé dítě urazit), trapná alegorie Satana a mizerně maskovaný Biblický citace. Nejhorší je, že tahle krypto-křesťanská promo sračka je řemeslně fakt kvalitativní shit - inteligence a dramatičnost celé zápletky i jejího rozuzlení je jak vyprávění staré senilní babky. (Mimochodem většina seriálů má svůj Kryptonit kterého když se dotknou, tak padnou v křečích k zemi - pro ST:TOS to jsou děti.) ()

• Epizódy boli vyrobené v inom poradí, než boli pôvodne vysielané. Epizóda "And the Children Shall Lead" bola vysielaná ako štvrtá, preto je niekedy označená ako S03E04. (koba)