Kapitán Kirk se musí rozhodnout, zda zastavit nebo pomoci cestovateli v čase z budoucnosti. (SkyShowtime)

sepp

Další díl, co mi absolutně nesedl. Myslím, že tehdy si nehráli na finále seriálových sezón jako dnes, alespoň ne u všech seriálů. Nicméně toto je finále druhé sezóny nedůstojné. Jednu hvězdu za tu krásnou černou kočku, a to je tak asi všechno pozitivní na tomto díle. ()

darkrobyk

Šlo by o neuvěřitelně zábavný díl, kdyby nebyla hlavním motivem možnost rozpoutání třetí světové (jaderné) války na Zemi. Co s mimozemšťanem, který tvrdí, že chce Zemi zachránit, ale nemusí to být pravda? Navíc k tomu vypadá jako bondovský padouch chovající v náručí černou kočku. A pak je zde sekretářka, co si nezadá s budoucími zbrklými bondgirls (Muž se zlatou zbraní, Diamanty jsou věčné ad.). S dobrými úmysly zasahuje do dění, které ovšem jejím přičiněním může způsobit katastrofu. Vtipná je i třeba scéna s mizejícími policajty. Jako vždy není o napětí nouze... ()

majo25

Originálne, vizuálne zaujímavé, kopa high-tech pakšamentov i zaujímavá osoba cestovateľa z iného sveta v 20. storočí. Ale...posádka Enterprise ako by bola iba na vedľajšej koľaji a vystreleniu atomóvej rakety a doprevádzajúcimi dokumentárnymi zábermi je daný až príliš veľký priestor. Úsmevne zasa vyzerá usmerňujúce intro, v ktorom kapitán pre lodný denník hovorí, že sa sveteľnou rýchlosťou presunuli do minulosti s úlohou skúmať históriu 20. storočia. :-) To už mohli rovno ísť skúmať stavanie pyramíd, dinosaury, trilobity, vznik Zeme, načo tá trochárina. ()