Kirk, Chekov a Uhura jsou uneseni a nuceni soutěžit v sérii gladiátorských her. (SkyShowtime)

majo25

Druhá séria má viacero slabších epizód, hlavne výber tém nie je nič moc. Toto je ďalšia z nich. Má pár lepších momentov, tie sa ale vyskytujú väčšinou na palube Enterprise a ich stredobodom je hláškujúci Spock. Aj logických chýb je viac ako obyčajne. ()

darkrobyk

Za mě spokojenost i po letech. Kirk, Čechov a Uhura jsou uneseni na planetu, kde se tzv. dárci baví pořádáním her obdobných gladiátorským. Zdá se, že trojice nemá šanci na záchranu, jelikož planeta je příliš daleko od Enterprise, kde navíc netuší, co se s nimi stalo. Jen tvrdohlavý Spock se rozhodne je najít za každou cenu... Polibek jako druh pomoci? Proč ne. Na prvním místě kladné lidské vlastnosti  a láska. Pro někoho možná klišé, a snad i proto je na Zemi tolik nepochopení, závisti a zla. Ale člověk to nikdy nevzdává. ()

sirien

Bylo tohle téma vůbec kdy originální nebo zábavný? Závěrečná pointa se snaží o cosi sci-fi, ale ve skutečnosti to jen odhaluje že jde o hrozně lacinou a blbě udělanou kopii "Feasibility study" z Outer Limits (Krajních mezí), která měla premiéru asi o 4 roky dřív. Obě (dost slabé) hvězdičky v podstatě jen za Spoka a dění na samotné Enterprise. ()

• Epizódy boli vyrobené v inom poradí, než boli pôvodne vysielané. Epizóda "The Gamesters of Triskelion" bola vysielaná ako šestnásta, preto je niekedy označená ako S02E16. (koba)