Heart of Fartness: Troma's First VR Experience Starring the Toxic Avenger

TERRORDROME

Tak tomu sa hovorí poctivá rozmazaná megapičovina! Lloyd Kaufman nám vysvetlí že Troma stála vždy na vrchole technológií a preto nám predstavuje svoj prvý film kde si divák môže osahať virtuálnu realitu. V praxi to znamená že to bolo točené takou tou 360 stupňovou kamerou a obrazom sa dá pomocou myši točiť dookola. "Sledujte šípky doprava a uvidíte dve bozkávajúce sa lesby, potom sledujte šípky doľava a uvidíte ďalšie bozkávajúce sa lesby, manuál ako sviňa. Táto Tromarealita samozrejme vyzerá hnusne ako tarantulie hovno v krabici od banánov a ozvučená je väčšinou virtuálnym prdením, ktoré pri správnej batérií reproduktorov prichádza z každej strany ako koronavírus. Toxieho tu opustí frajerka, lebo je to taký tučný nemohúci lúzer a on musí podniknúť cestu niekam do brazílskeho pralesa kde sa spúšta na lanovke a hlavne čuchá už spomínané prdy miestnych indiánov ktoré mu otvoria oči aj upchaté dýchacie cesty a nabudia ho aby na sebe zamakal a vrátil sa do formy atléta v baleťáckom úbore. Celé je to maximálne lacné, megadementné, debilné, prduplné a koniec koncov celkom zábavné, ak ste fajnšmeker čo dokáže oceniť decentne a citlivo prevedené prdy, zmutovaného quasimoda v lajdáckej maske a tancujúceho Lloyda kaufmana v podprde. Proste Troma, Piča! ()