Joyce má naplánovanou operaci, ale mezičas chce strávit doma. Poblíž Sunnydale dopadl meteorit, z něhož se cosi vyklubalo. Brzy na to se rozrostlá populace bláznů začne dramaticky snižovat, o zázračném vyléčení ale nemůže být řeč. (ArsenalEagle)

Mr.Apache

Hrůza z vesmíru. Tak bych nazval tenhle díl já. Protože přesně o tom to je. Po delší době zas jeden strašidelnější kousek. Vyloženě horrorových dílů není v Buffy nějak moc, ty povedenější bývají proto vítaným zpestřením. Sice nejde o žádný zázrak, ovšem několik působivých, plíživě děsivých scén Listening to Fear rozhodně upřít nemohu. ()

Milano33

Vskutku skvelá Sci-Fi zápletka, ktorá sa točila okolo mimozemského tvora, ktorý pristál na Zem. Dawn mi bolo velice ľúto, musí si prechádzať mnohým kvôli tomu, čo o nej vkuse všetci hovoria. Je viac než len zrejmé, že pociťuje neistotu. Aspoňže Buffy ju podržala a súcití s ňou. Ich spoločná scéna bola krásna a dojemná. Záverečná akčno-hororová sekvencia bola naprosto parádna. Najmä kvôli úžasnému príchodu Spikea na scénu. Bolo naozaj príjemné sledovať spoluprácu medzi Spikeom a Buffy, najmä kvôli Spikovim skrytým citom. ()