Tara se chystá v Bronzu oslavit své 20. narozeniny. Poté však přijede její rodina, která ji chce odvézt zpět domů. Tara k rodině nechce, proto očaruje své přátelé, aby neviděli její démoní část. Kouzlo ovšem partě zneviditelní úplně všechny démony, což může mít fatální následky. (ArsenalEagle)

Milano33

Pekná epizóda, kde Tara skutočne zistila, kto sú jej pravý priatelia, kto je jej skutočná rodina. Buffy a spolok si až pri príležitosti jej narodenín uvedomili, ako málo o Tare vedia. Tara sa zase obávala toho, že by jej priatelia mohli prísť na jej skrytú temnú stránku a preto uvrhla na nich kúzlo, aby to aj tak zostalo. Ale aj napriek tomu, čo Tara svojím konaním spôsobila, všetci sa jej krásne zastali. To bol naozaj silný a krásny moment. Akonáhle sa Spike dozvedel o bezprostrednom nebezpečí, ktoré hrozilo Buffy, ihneď sa ponáhľal prísť jej na pomoc. Síce plne nechápal, prečo jej vlastne pomáha, ale láska robí divy. A ako Spikey otestoval Taru, či je v nej niečo démonské, nemalo chybu. “I saw myself in more of a…patriarchal sort of role. You know, lots of pointing and scowling.” ()

Kacitr

Je nám blíž představena jedna z hlavních postav - Tara. Zjišťuje, kdo jsou její opravdoví přátelé a kdo manipulativní skřeti. Spike se vrhá Buffy na pomoc a zdá se, že se snad vážně zlepšil k lepšímu. Dokonce i Taru otestuje - zda je v ní to zlo, o kterém mluví její otec. ()