Buffy se po třech měsících vrátila do Sunnydale. Přátelé i máma jsou sice rádi, že je zpět, ale přijmou ji celkem rozpačitě. Ředitel Snyder nechce o jejím přijetí do školy ani slyšet. Vše se ovšem změní, když ve městě začnou ožívat mrtví, které přitahuje pradávná maska z Nigérie. (ArsenalEagle)

chrispe

Emoce vybublávají na povrch a (skoro) každej si řekne svoje. A jediná, co podle mě neplácala byla Willow. Z Joyce mám vyrážku, jen ji vidím (fakt to pro ni bylo TAKOVÝ překvapení?) a Xander by si měl zamést před vlastním prahem. Tak. Domluvila jsem. :D ()

Mr.Apache

Kdyby Dead Man's Party neexistovala, nikdo by si toho ani nevšiml. Nestalo by se vůbec nic krom toho, že třetí řada Buffy by měla "jen" jedenadvacet vysoce kvalitních dílů. Zbytečnější epizodu aby pohledal. ()

Milano33

Buffy si prechádzala mnohým počas tej doby odlúčenia, kedy bola preč. Ale nejak si neuvedomila, že aj jej priatelia niesli ťažko jej odchod. Preto Buffyin návrat neprebehol tak hladko. Každý sa s tým musel popasovať po svojom a nakoniec to vážne vyeskalovalo. Jednoducho všetci to potrebovali zo seba dostať von. Bolo mi celkom ľúto Buffy, uvedomujem si, že jej návrat nebol pre ňu ľahký, ale tiež musí brať ohľad aj ona na svoje okolie. Prvotný stretnutie prebehlo celkom dobre a nezaobišlo sa bez emócií. Ale nevrátilo sa všetko do normálu. Najsilnejšie scény boli bezpochyby tie medzi Buffy a Willow. Som rád, že si to spoločne všetko vyjasnili a zase sú z nich staré dobré priateľky. Medzitým nám nastala malá zombie apokalypsa. Ale Giles to s Buffyinim vylúčením zo školy zvládol bravúrne. ()

Kacitr

Kde začít. Joyce - co to je za matku??! Řekne vlastní dceři, aby se nevracela domů a pak se diví, když se zdeptaná dcerka skutečně sbalí a odejde? Že to na ní bylo moc?? Na NÍ???? Joyce..mlč. A ty Xandere?? Ty taky. Ten kluk přestřelil. Willow se to snaží urovnat a stát za kamarádkou a jako jediná se k tomu staví nějak rozumně. Napětí mezi holkami se dá krájet, ale nakonec se usmíří. Ty mrtvoly a maska z Nigérie? Mám to komentovat? I když ta zombie kočka mi připomněla řbitov zvířátek. Škoda že tam pak cpali ty neživý. ()