Buffy má 17. narozeniny a přátelé pro ni pořádají tajnou oslavu. Vše hezké se ovšem může ve vteřině vypařit, protože Spike a Drusilla mají pro přemožitelku také dárek. (ArsenalEagle)

Kacitr

Hádám, že na tuhle epizodu v době vysílání každý netrpělivě čekal. Působí to hrozně naivně a všechny ty řeči o randění...protáčím panenky. Jinak se ale děj hezky posouvá kupředu. ()

Arkanoid

Dialógy o balení a vzťahoch sú príliš teen a prispôsobené vyvolaniu určitého nereálneho dojmu, ktorý pretrváva aj v romaticko-dramatických existenčných scénach. Akcia baví, aj keď je stále slabá, horor úplne nepohltí, prízvuky hercov to držia nad vodou. Nenáročná epizóda ako predošlé ničím nevtlačí výrazný odkaz. ()

Milano33

Takto si Buffy svoje narodeniny určite nepredstavovala. Čoraz častejšie ju trápili sny, v ktorých Angel zohral výraznú úlohu a obávala sa toho, že ho nadobro stratí. Všetko nasvedčovalo tomu, že Angela nečaká nič dobrého a tiež to, že šialená Drusilla bude u toho figurovať. Spike je stále boží a neprestajne podporuje svoju milovanú Dru. Rozlúčka Angela s Buffy bola dojemná a vyznanie lásky veľmi silné. Akčná scéna v dokoch a na tej lodi bola priam až spektakulárna. A napokon sa to stalo, láska medzi Buffy a Angelom konečne vášnivo vzplanula. Išlo o mimoriadne silnú a intenzívnu scénu, ktorá bola zaslúženou odmenou po skutočne krásnom budovaní ich vzťahu. Ale zároveň mám strach z toho, čo príde. Nielenže Buffy po ich spoločnom pomere prišla o panenstvo, ale aj Angel prišiel o svoju dušu. ()

chrispe

Ještě štěstí, že se stihl v té agónii obléct, než se vrhl vstříc deštivému počasí. :D :D :D Já si na tento díl pamatuju fakt jen matně (ostatně jako na většinu), ale co mi zůstalo v hlavě jasně, je ten hudební podkres. Když jsem to viděla poprvé, tak mi bylo... já nevím kolem 13? 14? a fakt jsem si ten díl prožila, platonicky zamilovaná do Angela. Teď mi to -> ,,chci to potlačit... já taky...." přijde prostě jen úsměvný. Ale i tak je to zkrátka něco, na co celou dobu divák čeká a mě kapku překvapilo, že to přišlo už tak brzo - holt asi je to tím, že kdysi jsme museli na každej novej díl čekat týden. ;) ()