Před půl tisíciletím byl démon Moloch uvězněn v knize. Co se stane, když bude kniha naskenována do počítače? Celému světu hrozí zkáza a v ohrožení je na prvním místě Sunnydale. (ArsenalEagle)

Arkanoid

Problematika zoznamovania sa cez internet si v dnešnej dobe získala viac fanúšikov ako v roku 1997. Vtedy ešte toľko zastaraných vecí robia aj túto epizódu starou, keďže aj čo sa týka zoznamovania, nemohli byť použité technológie dnešnej doby a rýchlejšie. Keby áno a seriál je zasadený do dnešnej doby, zásadne by to ovplyvnilo dej epizódy. Tento fakt znižuje hodnotenie epizódy z fajn béčka. Robot tam tak trochu nepasuje, záverečné konštatovanie sa však veľmi hodí. ()

Kacitr

Začátky internetu a online seznamování. Willow se zaláskuje do kluka, se kterým si dopisuje po síti...nikdy ho neviděla, ale i tak je z něj po dvou dnech vyměňování zpráv celá poblázněná. Vcelku zajímavý díl, ale ten robot...to bylo velký špatný i na rok 1997. Taky mě pobavilo, jak si to Xander a Buffy naštrádovali k Willow domů a tam nikdo. Jakoby jediný existující rodič v seriálu byla matka hlavní hrdinky. ()

chrispe

Při čtení popisu epizody jsem si říkala, že to zní jako nuda. A pak si při koukání celkem dlouhou dobu zase říkala,  že to není tak špatný. Ale SPOILER!! ten robot (i když to bylo logický vyústění) to za mě úplně pohřbil. A taky mi přišlo, že tam chyběl vtip předchozích epizod. ()

Milano33

Tak išlo o podarené skombinovanie fantasy a sci-fi žánru. Celkom zaujímavé spracovanie témy, či sú lepšie knihy alebo počítače. Nejaký ten filozofický presah sa tam nájde. Trošku na zamyslenie. Démon v počítači bol fajn. Willow bola skvelá. Buffy bola tiež parádna. Na scénu nám nastupuje Jenny Calender, čo automaticky dáva možnosť vzniku zaujímavého vzťahu medzi ňou a Gilesom. A páčilo sa mi vysvetlenie Gilesa na konci, prečo uprednostňuje knihy. Gilesova nedôvera v modernú technológiu je velice vtipná. ()