Snílek

• USA Dream On
USA, (1990–1996), 59 h 12 min (Minutáž: 23–54 min)

Brian Benben, Denny Dillon, Wendie Malick, Chris Demetral, Dorien Wilson, Michael McKean, Jeff Joseph, June Gable, Paul Dooley, Renée Taylor, Glenn Plummer (viac)

Martin Tupper (Brian Benben) pracuje jako knižní redaktor u svéhlavého tajemníka. Martinův život je jedna velká pohroma, rozvedl se, má potíže s dospívajícím synem a nedokáže udržet vztah se ženami. Proto z reálného života uniká svými sexuálními představami. (reich)

MightyHal

Ignorujte nízké hodnocení na ČSFD, na IMDB má tento seriál 7,6/10. Je to jeden z prvních seriálů co vznikly pro HBO a navíc je tohle i takový předchůdce Sexu ve Městě. Sledujeme tu editora Martina, který se čerstvě musí smířit s tím že se rozvádí a začíná žít svůj single život. Zní to obyčejně? Ano, ale obyčejný tento seriál rozhodně není. Jeho největší originalitou je, že do humorných scén tvůrci prostřihávají záběry ze starých filmů studia Universal (představte si to jako takové MEME reakce) a světe div se, většinou to opravdu funguje. Do toho je tu skvělý mix absurdního a situačního humoru spolu se zábavným pojetím života chlapa co holt musí začít opět randit. Kvůli posteru jsem si myslel že se bude jednat o zaměnitelnou blbost, ale kupodivu je tohle opravdu originální zábava, která vás chytne a jen tak nepustí. Geniální!!! ()