Scooby-Doo, hádej kdo je tu?

• USA Scooby-Doo and Guess Who?
Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy / Mysteriózny
USA, (2019–2021), 19 h 6 min (Minutáž: 22–23 min)

Frank Welker, Grey Griffin, Matthew Lillard, Kate Micucci, Dee Bradley Baker, Keith Ferguson, Kevin Michael Richardson, Kari Wahlgren, Phil LaMarr (viac)

T.O.M.

Docela mě překvapuje velmi vysoké hodnocení této série. Vizuálně je sice velmi zdařilá, ale jinak mě zas tak nenadchla. Dost otravně působí neustálé opakování označení hostů, kterými jsou až příliš často různé americké televizní osobnosti, a obecně osoby z kultury pro prosté masy. A navíc často velmi výrazně vizuálně omlazené. Celé to působí velmi uměle - hosté v sérii Whats new Scooby doo byli oproti tomu začleněni velmi přirozeně.  Navíc mi moc nesedla až přílišná šablonovitost, kdy se stále jen opakují tytéž vety např. "ale to nedává žádný smysl" - v tomhle díle jsou postavy až příliš pasivní a jen opakují "hlášky", které divák čeká. Nic víc. Ani zápletky moc nedávají smysl. Celkově to navzdory zdařilému vzhledu hodnotím jako podprůměrnou sérii. ()

Zupan_

Akýsi revival celej serie, naozaj moc oceňujem to že ide o krok späť a snaží sa animáciu priblížiť čo najviac svojim koreňom zo 70tich rokov aby napravil to čo sa za posledné roky zkazilo. Má to občasných hostí či už celebrity alebo postavy z iných filmov a tak čo pripomenie staré The New Scobby-Doo Movies .Niektorý naozaj potešia ,fanúšik série by si to určite nemal nechať újsť. ()

Víteček

Extrémně formulaické a přespříliš se opakující. Některé epizody z toho vybočují a pár si jich i dělá z ustáleného formátu legraci, ale je toho příliš málo a vidět a slyšet aspoň 40x pořád to samé, bylo už trochu moc. Navíc byl vložen přespříliš velký důraz na hostující celebrity a neustálé opakování jejich povolání. Některé hvězdy byly zakomponovány dobře, jiné hůř a pár úplně tragicky. Je mi to líto, protože to začalo velmi dobře, jenže pak už se to nikdy úrovni Batmanovské epizody ani trochu nepřiblížilo. 45 %. ()

blondboss

Scooby-Doo seriálov je už toľko, že človek ani nemá šancu si spomenúť, ktorý bol aký. Jedno ale majú spoločné - klasickú detektívnu šablónu s množstvom trefných hlášok. V tomto prípade je veľkým plusom, že tvorcovia sa vrátili k pôvodným animáciám a že diváka priviedli k ozaj nostalgickým pocitom. Aspoň u mňa to takto fungovalo, navyše keď zoberiem do úvahy to množstvo osobností, ktoré sa tu animovane premlelo. Na druhej strane už by som možno aj uvítal nejakú tú 3D seriálovú verziu Scoobyho, snáď nabudúce. 70 % ()

• Táto séria Scoobyho sa vracia k pôvodnej animácii zo 70. rokov. (kukadlo123)