Dvaja bývalí vojenskí námorníci Spencer (HULK HOGAN) a Brubaker (CHRIS LEMMON) chcú rozbehnúť biznis s výrobou technologicky vyspelých lodí, ale z kontraktu zíde. Vďaka Megan Whitakerovej (FELICITY WATERMANOVÁ), ktorá sa musí vydať, inak príde o dedičstvo, sa problém vyrieši – Spencer sa s ňou ožení. A keď sa stanú vlastníkmi mapy s pokladom, rozhodnú sa, že ho nájdu. Pravdaže, v pätách majú moderných pirátov... (oficiálny text distribútora)

Hulk Hogan

Žasnu do čeho všeho se v tý době vrážely prachy a co si lidi od filmu dovolovali. Dneska je už naprosto nemyslytelný, aby něco takovýdleho vzniklo, ale tenkrát úplně bez problémů. Stačilo sehnat charizmatickýho hlavního hrdinu (Hasselhoff, Nick Slaughter), pár koček v plavkách a zasadit děj někam na slunečnou pláž. A bylo! Tohle je prakticky to samý, jen o něco blbější. Celý to táhne Hogan, bez kterýho by o tohle v televizi nikdo pohledem nezavadil. Leda snad kvůli všem těm "pamelám", co tam lítaj po pláži. Koncept se super člunem je sprostě okopírovanej superauťák KITT z Knightridera, akorát myslim neumí mluvit. Místo něho mluví Hulkův přiblblej parťák. Ale přesně z takovejdlech věcí se postupem času stávaj takřka kultovní záležitosti. Typickej produkt tý doby, kterej by dneska už jen stěží obstál, ale na podobnejch věcech jsem vyrost. ()

herr_carter

"Tandrrrrrr - in pérdajs", bohužel mi jako vzpomínka z celé téhle píčoviny zbyla jen úvodní znělka, ale jelikož jsem jako malý měl slabost pro korby mistrovského herce a příležitostného zápasníka wrestlingu pana Hogena, musím dát jednu hvězdu za hudbu a jednu za bicáky...............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

wosho

Akční seriál pro celou rodinu, plný svalů Hulka Hogana, jedné naleštěné pleši Hulka Hogana, tuny rodinných pravd, trošky nenásilné akce a jakžtak oblečených koččiček co milují pleš a svaly Hulka Hogana. Celkově se jedná o podprůměrný pořad, základ je sice stejný jako u hromady jinýchseriálů-jenže Hulk Hogan prostě neumí hrát. A to, že je to šoumen číslo 1 co si umí dělat legraci ze sebe mu moc nepomůže. Místo směšného hraní, má radši dělat něco jiného-kydat hnůj v Georgii, nevo ničit nábytek o záda lidem v ringu. ()

MM_Ramone odpad!

Američan Terry Gene Bolea je omnoho známejší pod menom Hulk Hogan. Obrovská legenda podivnej fight show zvanej Wrestling. Tento 193 centimetrov vysoký a okolo 130 kilogramov vážiaci svalnáč je celosvetovo známou ikonou tohto pseudošportu. Tohoto faktu sa snažili využiť aj tvorcovia dobrodružného televízneho seriálu "Blesk v raji", ktorí ho odsadili do jednej z hlavných úloh. Lenže ako herec je úplne nepoužiteľný. Avšak pri tomto produkte to nie je len jeho vina, že to nestojí ani za psí prd. V tomto prípade je odfláknuté absolutne všetko: scenár, námet, dialógy, kamera, réžia, herci, akcia... všetko zle. Jasný odpad! ()

Gemini

Pokud je vám deset, dá se na to dívat, a kvůli neohroženému Hulkovi (ne Hůlkovi, pro všechny svaté, to opravdu ne!!) a jeho ještě neohroženějšímu dokonalému bojovému stroji - to je ten Thunder z názvu - motorový člun nebo spíš menší jachta, která oplývá snad vším kromě mezikontinentální jaderné střely - se vám to možná bude i líbit. Ale když je vám o pár let víc, dojde vám, že Hulkovi už odzvonilo a že je na světě spousta hezčích cholek než je Carol Altová. ()