Přichází zima a s ní další hrůzy zombie apokalypsy. Ti, kteří zatím přežili, a nelítostní ozbrojenci se musí pustit do boje s mrtvými a zoufalými. (Netflix)

kaylin

Na seriálu „Temné léto“ je super to, že i když se jedná „jen o další seriál se zombíky“, pořád je to seriál, jenž vás dovede bavit. Jasně, má jen osm dílů, tedy druhá sezóna, a tak se není moc kdy nudit, ale i tenhle prostor je možné využít způsobem, který diváky nezaujme. Tohle se v případě druhé sezóny nepotvrdilo a „Temné léto“ funguje, možná ještě lépe, a to i přesto, že se odehrává v zimě. ()

bozka10

Po prvej priemernej sérii, prichádza druhá a nesie sa presne v tom istom duchu sivého priemeru.Žiadny posun vpred, Dejová línia je slabá, jednoduchá a chaotická,neustále prestrihy medzi dejovými líniami postáv totálne lezú na nervy a všetko kazia, keď sa už vybuduje tempo a atmosféra nastane namiesto zhustenia búm a prestrih na ďalšiu líniu.Žiadne výrazné charaktery,ani kladné ani zaporné.Nakonci to už doslova leze na nervy a už som len čakal kým to utrpenie konečne skončí.Navyše zombíci vyzerajú presne takisto lacne ako v prvej sérii.Očakaval som posun dopredu, takže zamňa sklamanie. ()

SHit4U

Z první série si pamatuji jen pár utržků a scén a bojím se, že to tak bude stejné i v sérii druhé. Po naprosto skvělém úvodu, který sliboval brutální akci nebo alespoň skvěle nasnímanou akci, jsme se dostali do jakéhosi mezi času, kde se hodně povídá, málo stříhá, moc nepřemýšlí a prostě se toho tam moc neděje. Navíc pokud nemáte místo hlavy nádobu na zvratky, budete neustále kroutit hlavou nad smyslem epizodního vyprávění. Stejně jako v první sérii je k ničem a kdyby každou 4 epizodku vyhodili a radši se více věnovali hlavním postavám, udělali by lépe. Takže je to lepší než první série? Rozhodně! Ale na čtyři hvězdy to ještě není. A to i přesto, že poslední epizoda jede v tempu té první a zanechá velmi příjemnou pachuť tlejícího masa na patře. ()

filzip

Člověk se necelé 2roky těšil, že tato řada bude pecka a nakonec teda velké zklamání. Časová linie byla neustálé hektická a postav tam bylo zbytečně hodně. Tato řada nebyla především o zombie a pár přeživší, kteří se snaží zoufale utíkat a bojovat proti zuřivým zombieee , ale spíše byl o neustálých konfliktech mezi skupinou přeživšími... Námět nebyl tak dobrý jako v předchozí řadě. Atmosféra strachu a napětí velmi nízká... Nerozumím tomuto hodnocení ... ale za mě dávám 49% ! ()

iN

Sázka na bílou mrazivou zimu se zombíky u mě dopadla na výbornou, druhá sezona mě bavila snad víc než ta první! I přes omšelé téma se zombíky oceňuju natáčení v kanadské divočině, práci s kamerou (často hodně dlouhé scény beze střihu) a girl power. Nejlepší byla pro mě první epizoda, pak bitva o vilu a nakonec černošská bromance, ve které se pomalu eskaloval starý konflikt. Jestli bude i třetí řada, rád mrknu. ()