Avon připravuje své lidi na zdánlivě nekonečnou válku s Marlem. Informace získané z odposlechů usvědčují nejvyšší členy Barksdaleovy organizace. Zatímco Royce nadále zápasí s případem Amsterdam, Burrell mu nabízí dohodu, aby minimalizoval negativní dopad. Tony Gray prokoukne plány svého kamaráda a kolegy Carcettiho. Bubbles sdílí svůj pohled na svět. McNulty mění taktiku. (HBO Europe)

warrenur

Paci sa mi, ako seriu uzavreli. McNullty sa zrejme konecne nasiel. ;) Sudna sien a pohlad na Lamar-a tiez nemal chybu. Rozosmutnila nostalgia typka, co ho vyrazila policia a jeho prechadzka po mieste jeho utopickeho projektu. Znechutila politika. Tato seria sa mi zatial pozerala asi najlepsie a i jej ukoncenie da divakovi trosku vydychnut. Moze byt. ()

APLSMLS

Zatím mělo Wire takový hodně pomalý dojezdy sérií, už se toho v posledním díle moc neodehraje, jenom takový uzavření všeho dění a přeskupení pozic pro další etapu. Ale tady mi to přišlo velice příjemný, koukatelný a na vysoký úrovni, fakt mám ze seriálu dojem že čtu vynikající dobovej román. Jinak v rámci morální ambivalence mi vychází jako největší hrdina trojky major s jeho experimentální free zónou, ačkoliv za to je tady potopenej. Ulice je po pádu impéria předaná mladý krvi, tak jsem zvědavej, kdo bude hlavní evil do budoucna. McNulty se tváří, že bude sekat dobrotu, ale beru s rezervou. Carnetti je celou sérii taková nesympatická, politická, kalkulující postava, takovej project in the making, ale svým závěrečným proslovem na radnici ukazuje svůj Kennedy/Clintonovskej appeal a uvidíme, jak se bude dál vybarvovat. Perfektní seriál, jsem rád, že mě čekají ještě dvě série. ()

Anderton

Mission accomplished, séria bola uzavretá skvele a dá sa napísať, že najuspokojivejšie z doterajších sérií. A druhá bola lepšie uzavretá ako prvá, tak som zvedavý, ako skončí štvrtá. Nesúhlasím, že predchádzajúca epizóda bola predčasným vrcholom, i keď záver pôsobí tak trochu ako dodatok, ale tie emócie a satisfakcia za všetko, čo sme doteraz videli, prichádza až vo finále. ()