Sedmnáctiletá Justine chce konečně udělat "velký krok" mezi dospělé ženy, ale není si jistá, zda si skutečně vybrala toho pravého. Proto se chce poradit se svou kamarádkou Fran o spolužákovi Alexovi, jehož by chtěla získat při společné návštěvě počítačové show. Jenže plán, do něhož dívky zapojily i kamaráda Chase, se nečekaně zvrtne. Pohltí je svět virutální reality, v němž je možné získat nejen vlastní ideální podobu, ael také stvořit zcela dokonalého partnera. Tak se zrodí vysněný Jake. Má to jedinou chybu - Justine se totiž stala jeho součástí. (oficiálny text distribútora)

BubbleGum odpad!

Myslím si, že se to hodně snažilo být jiný než ostatní teen filmy, (vlastně to místo klasickýho romantickýho příběhu se šťastným koncem byl film o tom, že nic jako "ten pravý" nebo "ta pravá" neexistuje, a že žádný ideální muž ani žena neexistují, a místo happyendu, kde by se ti dva kamarádi nakonec vzali to skončilo tak, že se spolu vyspali, a když se rozešli tak on spal ještě asi s dalšíma deseti holkama, a ona si pochvalovala jaký to je skvělý, že je sama). Já nemám ráda klasický romantický komedie o "tom pravým", ale tohle se jenom snažilo být jiný. Příliš to trčelo. ()

bllm

Twinky twink RPJ je prostě naprosto nedocenitelnej, jsem supernadšená a nemůžu jinak než za 5, to že je to skoro dvacet let stará teenagerská komedie už nehraje roli. No nebyl to promarněnej čas. A já můžu tohle sama sobě čas od času dopřát. ()

uiu

Tohle jsem viděla ještě jako puberťák a musím uznat, že se mi to líbilo, i když jsem ještě přesně nechápala, co se nám film snaží předložit. Jen mě bavila zápletka, že se z holky stane kluk a že se tam řeší věci, co mě v té době zajímaly. Když jsem se na to podívala po letech, přijde mi to celkem trapné a naivně teenagerovské (holka chce, aby ji odpanil Pan Dokonalý), ale tu nostalgii to v sobě má, když si vzpomenu, jak jsem se u toho za mlada smála. ()

Juto

Je to hrozný film, pričom jedným z hlavných dôvodov je obsadenie a réžia. Myšlienka filmu, kde mladé dievča vytvorí dokonalého chlapa v stroji virtuálnej reality a potom ožije, nie je úplne originálna, ale nie je to hrozný nápad a myslím, že keby mal film lepší scenár s dobrými vtipmi, mohlo by to fungovať lepšie. 2/10 ()