Na miesto DS Lisy Armstrong, ktorá prijala novú pracovnú ponuku v Londýne, prichádza nová DS Townsend (Marsha Thomason). Ešte si ani nestihla vybaliť kufre a už bola vhodená do vyšetrovania prípadu po tom, ako v zátoke objavia mŕtve telo mladého a nádejného boxeristu z moslimskej komunity. Jenn Townsen sa bude musieť dostať pod kožu smútiacej, ale veľmi komplikovanej rodiny, ktorá sa zdá, že nemá najmenšiu ochotu spolupracovať. (sochoking)

sochoking

Tak tu tvorcovia urobili niekoľko prešľapov, cez ktoré sa ja, bohužiaľ, emočne nedokážem preniesť a idem s hodnotením nadol. Hlavnú úlohu DS dostane ženská s viacej utrápeným ksichtom ako Nicolas Cage a s furt pootvorenom hubou viacej, ako Clive Owen! Marsha Thomason bola hned v prvých minútach úvodnej epizody tretej série brutálnou bombou do xichtu pre mňa! Následne príbeh zasadený do muslimskej komunity, kde v rodine hlavná predstaviteľka chlastá a žije s belochom alkáčom?!! Tak to mi spadla sánka. Alebo hlavná predstaviteľka Molly... Tá si už od pohľadu pýtala pár faciek len za to, ako vyzerala. Casting inými slovami "pekne nachuja". Nechápte ma zle, trojka sezona je pozerateľná a ako je to pre The Bay už zvykom, záver je opäť nečakaný a tak trochu napalicu, čo je rozhodne plusom, avšak cez tie debilné prešľapy (a to ich tam je požehnane) sa ja jednoducho neprenesiem ani s oboma privretými očami. ()