Umírající milionář zachraňuje zraněného policistu a dává mu novou identitu. Michael se chce pomstít sabotérům z elektronického průmyslu, kteří mu zabili parťáka. (SkyShowtime)

filmator

Že na tom někdo vyrostl, neberu jako důvod, proč dávat přehnané množství hvězdiček. Mě KR minul už v dětství a dle nedávno zhlédnuté jedné epizody jsem názor na tuto slátaninu nezměnil. A to, prosím, jsem schopný se pobavit u pořádných kravin :-) Takže aby se to vyrovnalo, dávám kruté hodnocení jako protiváhu nesmyslným 4 hvězdičkám. ()

otík

Pilotní film ke stejnojmennému seriálu je slabým odvarem dovolím si tvrdit slušného seriálu. Příběh je o mladém policistovi, který je postřelen do hlavy a zázrakem přežije, přičemž mu neznámý mentor změní tvář k nepoznání od Davida Hasselhoffa, dá mu novou identitu, neomezený přístup k penězům, vylepšené a "zázračné" auto, nechá mu své poslání - bojovat se zločinem a umře. Micheal se pomstí svým "vrahounům" a už jsme u seriálu, který má daleko větší spád a i více humorných míst. Je to sice slátanina, z dnešního pohledu tam slyšíme naprosto debilní dialogy, ale kdo by se nepodíval na počátek Knightovy mise? ()

Jara.Cimrman.jr

Pokud by mě někdo zastřelil a já bych se přesto probral s hasselhoffovskou tváří a půl metrem výšky k dobru, tak bych snad raději znovu zemřel. Pokud bych však k návratu do života dostal dárek v podobě energeticky soběstačného auta s nezničitelným designem, tak bych si asi ještě pár let užil. Stejně jako Michael, který si sice s KITTem v pilotním díle ještě moc nerozumí a už vůbec netuší k čemu jsou všechny ty blikající knoflíky. Ale on na to časem přijde. ()

Nathaniell

Najt rajdr. Jako fénix z popela. Jůůů. Z těch přehnaných názvů jsem byl vždycky naměkko... Smíchy. :-D :-D Majkl Najt. Osamělý jezdec... To byly kecy. Tlemilo se to jako buzna řízlá řeklamou na zubní pastu a nejlepší koks z Kolumbie, osamocenej nebyl, spíš naopak nezavřel hubu, jeho auto postavil John Zachary Delorean dřív než si splnil sen něčím, co straší v BTTF, dovedlo ho ke krachu i ke výše zmíněnému koksu... A jakej je z toho hergot kult. Možná pro tu přehnanou vážnost, možná proto, že jsme milovali KITTa a možná prostě jednoduše proto, že si nás tenhle seriál získal nějakým faktorem-X. Buď jak buď, to mu neupřeme. Tak NA CO SI HRÁT?? :-D 4*. ()

chef

Nastupuje kopa ožranov z diskotéky do auta a rozhodnú sa aby šoféroval ten čo vyzera najtriezvejšie. Neprejdu ani kilometer a už vidia za sebou policajné majáky a nápis STOP. Všetci v zmätku, čo spravia zastavia pri krajnici. Pomaly sa ku ním bliži lúč z policajnej baterky a smeruje ku šoférovi. Policajt pristúpi ku okienku avšak nikoho nevidí na mieste šoféra iba ožrana na sedadle spolujazdcu a ďalších štyroch na zadnom sedadle. Policajt: "A teraz mi poviete kto z vás šoferoval chlapci !" Ožratí chlapci si vymenia pohľady a odrazu jeden zahlasi: "Kit ! Povedz už niečo !" ()

• V čase 01:16:00 je Michael Knight (David Hasselhoff) na útěku z firmy Comtron, kde ho ochranka postřelí do levého ramene. Poté nasedne do auta, projede hlídkou na bráně a ujíždí pryč. Následuje střih, kde vede rozhovor s K.I.T.T.E.M. a drží si ránu na pravém rameni. (Mydlivoj)