Ai Fai.. Thank You Love You

• Thajsko ไอฟาย..แต๊งกิ้ว..เลิฟยู้ (viac)

Pleng je mladá a atraktivní žena, jež pracuje jako lektorka angličtiny a se svými studenty má velmi pozitivní a přátelský vztah. Jednoho dne však její obyčejný život naruší jistá prosba. Její japonská studentka se chystá do Ameriky, z čehož má sice velikou radost, ale protože si v Thajsku během svého pobytu našla milence, potřebuje situaci s ním urychleně vyřešit. Jenže je tu jeden problém. Ona neumí thajsky a on zase nezvládá angličtinu. Proto požádá Pleng o pomoc. Zanechá svému příteli vzkaz v podobě zvukové nahrávky a Pleng mu ji má mezi čtyřma očima přeložit do thajštiny. Když se ale nakonec Pleng s Gymem, oním mladým mužem, setká, stává se najednou z relativně neškodné službičky velký problém. Gym je odhodlaný nenechat se jen tak odbýt. Rozhodne se naučit co nejrychleji anglicky s tím, že mu v tom Pleng musí za každou cenu pomoci. Jenže to Pleng ještě netuší, že Gym nemá prakticky žádný jazykový základ a že je na angličtinu úplné dřevo. (EMIA)

Zíza

Příjemná - lehce fekální - romantická komedie, která určitě stojí za zhlédnutí, pokud máte chuť na romantickou komedii. Člověk se zasměje, není tam moc těch trapných scén, jak to u romantických komedií bývá. Vlastně se to moc příjemně dívá. Pěkná oddechovka. ()

Pethushka

Tak je to jasný, mám novou závislost. A jmenuje se Sunny Suwanmethanon. Jeho herecké schopnosti jsou pro mě dostatečným důvodem k tomu, abych si pustila jakýkoliv film. Ať už to bude totálně úchylná komedie nebo třeba horor, se Sunnym jdu do toho. Tenhle film se mi ale nelíbil jen kvůli němu. Jeho partnerka byla taky fajn. Příběh předvídatelný, ale přesto mě chytl za srdce a bavila jsem se. Ok, některé vtípky byly lehce za hranou, ale celkový dojem z filmu mi určitě nezkazily. Takže jo, klidně si tenhle kousek pustím znovu... a znovu. ()

Aljak

Toľko dobrých hodnotení a ohlasov, až som sa normálne začal tešiť, že to bude nejaká nadpriemerná romantická komédia. No nemôžem si pomôcť, aziatský humor mi za každým príde skôr trápny ako vtipný. Po dejovej stránke to zas nebolo až tak zlé, hoci to bola v podstate typická šablóna s linkou priamočiaro smerujúcou k očakávanému koncu. Za normálnych okolností možno akurát tak na 3*, ale tie fekálne a absurdné vsuvky boli mimoriadne odpudzujúce. Takže 2*. ()

lioncel

Celkově se jedná o takový příjemný, vtipný, milý filmový zážitek .. s krásně originálním úvodem .. šikovnou sympatickou hrdinkou .. mnoha doslova hodně komickými momenty – u jednoho jsem se začal normálně smát nahlas a to zas nebývá až tak častý jev … prostě, já osobně film doporučuji, moc se mi líbil. ()