Princezna z ulice

• USA Princess of the Row

Dvanáctiletá Alicia Willisová se ocitá v soukolí sociálního systému, který je někdy bezcitný. Uteče ze školy, aby se setkala se svým otcem, válečným veteránem Beaumontem "Bo" Willisem. Ten však utrpěl během služby v Iráku poranění hlavy a nyní je z něj bezdomovec. Ttrpí těžkou posttraumatickou stresovou poruchou a žije na ulici v chudinské čtvrti Los Angeles. Kvůli traumatu svou dceru často nepoznává, ale jí to nevadí, protože si ho pamatuje jako starostlivého a milujícího otce. Jednoho dne se Alicia dozví, že má být přestěhována do jiné pěstounské rodiny, která žije deset hodin cesty od Los Angeles. Rozhodne se zachránit svou skutečnou rodinu, ale sociální pracovníci jsou jí v patách. (Cinemax)

Johnny.ARN odpad!

Keď pozeráte videá koženého človeka Koza Bobkov, tak o tejto ulici a komunite ste dobre informovaní. Pri filme sa ale dá veľmi dobre vysávať, uvariť obed a dokonca som sa stihol aj nahladko oholiť. Proste ja tieto zberačské drámy nedávam. ODPAD! ()

Adramelech odpad!

Marně přemýšlím, co by tento film měl či mohl sdělit českému divákovi. USA – náš vzor! Ne, to nebude ono. Druhá věc, která mi vytanula na mysli, je to, že v ČR žije málo černošek, což omezuje sexuální obzory českých mužů, ale na to jsem si už stěžoval v nějaké jiné recenzi. Pak se mi ještě vybavilo, jak mi jeden kamarád onehdy vyprávěl, že natrefil v bordelu na jasnozřivou černošku původem z Ghany, jenomže to s tím filmem zas až tolik nesouvisí, tak to tady nebudu rozvádět. Prostě mi ten film nějak nesedl, to je celé. ()