Alias - Série 2

(séria)
USA, (2002–2003), 15 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Tvorcovia:

J.J. Abrams

Jennifer Garner, Ron Rifkin, Michael Vartan, Bradley Cooper, Merrin Dungey, Carl Lumbly, Kevin Weisman, David Anders, Lena Olin, Victor Garber, Terry O'Quinn, Greg Grunberg, Ira Heiden (viac)

Narcis

Druhá série patří k tomu nejlepšímu, co kdy televizní seriály dokázaly nabídnout - super vývoj, akce, dialogy, herecké obsazení (Ethan Hawke, R. Hauer, F. Dunaway) a nakonec fantastický cliffhanger. Původně jsem to sledoval jen občasně, ale vždycky mě to přikovalo k televizi až do konce ... Nejlepší epizoda s sérii ?? Jednoznačně První fáze. ()

bearmeedek

Prý je druhá řada lepší než první a možná je i nejlepší. Tak to první mohu potvrdit. Ze začátku to vypadalo pořád stejné, ale pak se to opravdu rozjelo a bylo to tam. Reálnost u tohoto druhu filmů neřeším, ale co mě opravdu přišlo nepravděpodobné, že by špičková agentka občas svěřila své tajemství někomu blízkému, i když měla z dřívějška s tím špatnou zkušenost. Chápu, že to má v první řadě nasrat diváka, ale tato naivní hloupost patří spíš k bárbínám. Druhá řada super a bojím, bojím, že to teď půjde pomalu dolů. ()