Denníky červených črievičiek

• Česko Deníky červených střevíčků (viac)
Dráma / Romantický / Erotický
USA, 1992, 66x30 min

David Duchovny, Rubi Zack, Christina Fulton, Audie England, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Margaret Cho, Elina Madison, Lisa Arturo, Arroyn Lloyd (viac)

Tento seriál byl uváděn v polovině 90. let na TV NOVA. Jelikož se jednalo o erotický seriál, tak byl vysílán v nočním čase. Každý díl byl plný sexuální posedlosti, erotické fantazie, čisté lásky a tajné vášně. (duklak2)

gudaulin

V podstatě mohu souhlasit s komentářem uživatele Trona. Nemyslím, že by tento seriál byl nějakou špičkou televizní tvorby v oblasti erotiky, ale řadit ho mezi ten největší šunt, který spolehlivě poráží dokonce i zhovadilosti pana Simandla nebo tupé a vulgární německé erotické komedie, je vážně omyl. Toto hodnocení vzniká jednoduše tak, že si dnešní uživatelé vzpomenou na zklamání, kdy před lety čekali nějaké fajn porno a ono nic. Seriál šel u nás v první polovině 90. let, tuším, že v roce 1992 a reprízován byl o rok později. Od té doby se už na obrazovkách neobjevil. Takže zůstala jenom vzpomínka na nenaplněné očekávání. To, co má přinášet, tedy decentně pojatou nahotu a smyslnost, to taky divákovi poskytne. Reálné hodnocení by se mělo pohybovat někde okolo průměru. Celkový dojem: 45 %. ()

papaguy

Je to kýčové, je to melancholické, je to nerealistické, je to i trochu erotické. Rozněžnělý Duchovny předčítá dojemná svědectví / erotické fantazie, většinou bez pointy (ačkoliv se to i někdy tváří, že tam nějaká je). Následuje několik minut důkladně stylizovaného simulovaného sexu. Ideální cílovka: děti, zastydlíci a čtenářky Harlequena (vychází to ještě?). ()

marco.uk

Z hladiska erotiky by som tomu serialu nedal ani len jednu hviezdicku. Pamatam si ale ako 13-14 rocny, ako som si v noci zapinal televiziu v mojej izbe, s hlasitostou na 0 samozrejme a s udivom cakal, co sa bude diat. Nedialo sa nic, David Duchovny mi este nic nehovoril, no len ten fakt, ze pozeram nieco s hviezdickou, mi daval pocit nadradenosti nad spoluziakmi, ktori to pozerat nesmeli :-) :-) :-) Pssst, nehovorte to ale mojim rodicom… ()

MartinNDL odpad!

Je to k smíchu, když pomyslím na to, že jsem si nastavoval jako malej klučina kazety, aby se mi nahrály tyhle rádoby erotický sračky jako Deníky červených střevíčků. Ani si nevzpomínám, jestli jsem potom u toho masturboval, protože když se na to dneska dívám, tak si řikám, že to ani snad nemůže nikoho vzrušovat. Snad jen blázny do Akt X. ()

tron

Iste, DENNÍKY ČERVENÝCH ČRIEVIČIEK sklamú každého, kto čaká nenásytne oplzlú porciu nádherného sexu, pretože príbehy, ktoré David Duchovny (tesne pred vkĺznutím do ďalšieho seriálu, AKTOV X) rozpráva, sú erotické; rozdiel medzi erotikou a pornom by mal byť každému zrejmý. Ja si na výsledok nesťažujem a beriem tú hŕstku nerealisticky „dokonalých“ sexuálnych aktov ako príjemnú rozprávku na dobrú noc. ()