hansel97

No Good Nick je přesnou definicí průměrného sitcomu natočeného za málo peněz, jen aby se s tím zaplácla díra v katalogu, čímž naprosto připomíná All About The Washingtons a jiné pokusy ve stylu "uvidíme, jak to dopadne" od Netflixu. Zápletka je předvídatelná a nudná, postavy ne zrovna vtipné, a to přitom mají docela příjemné obsazení. Ve výsledku to působí jako lepší produkce Disney Channelu, což ale není kompliment. ()

Lacike

Tuctový rodinný sitcom, ktorý má jeden drobný problém. Nie je vôbec vtipný. Videl som tri diely bez pretáčania a zvyšok prvej série som narýchlo prebehol, ale pousmial som sa tak raz. Seriál je viac zameraný na postavy detí ako na rodičov a aj detinským správaním postáv pripomína Disneyovské sitcomy pre najmenších. Deti sú na zabitie a nebolo mi sympatické ani jedno. Postavy rodičov sú aspoň hviezdne obsadené. Vyžratý sympaťák Sean Astin a stále krásna Melissa Joan Hartová, ale chémia medzi nimi je nulová a manželov som im neveril ani na sekundu. No a potom tu je postava malej zlodejky, ktorá sa votrie do tejto rodinky. Táto zápletka mala dodávať seriálu poriadne grády, ale m§a skôr otravovala a tá malá je fakt nesympatická. Takže sa ani nedivím, že seriál nemal dlhú životnosť. Bez humoru proste sitcom fungovať nemôže. 4/10. ()