Mr.Apache

Zatím nejslabší epizoda Freaks and Geeks pořád znamená velmi dobrou epizodu čehokoliv. Hlavní dějová linka s Lindsay, Danielem a jejich podváděním není sice nijak úchvatná, přesto ji oba odehráli dobře, hlavně James Franco. Navíc jsme se díky ní trochu více seznámili s vietnamským veteránem, matikářem Kowcheskim. Co zachránilo tento díl od první tříhvězdy, byla vedlejší linie se Samem (jako vždy krásně přirozený John Francis Delay) a jeho pornoproblémy. Tady to ještě podtrhla stabilně famózní komika Martina Starra. Ovšem pořád by to na ty čtyři nebylo, nebýt zapojení Thomase F. Wilsona alias Biffa z Návratu do budoucnosti. Jeho učitel Fredricks je bůh! Fórky o Vetřelci na hodině anatomie v úvodu skvělé, závěrečný smích Lindy Cardellini zprvu osvobozující, ale mohli ho přece jen utnout o trochu dřív. Dost tu chyběl Seth Rogen. Zaujalo cameo roztomilé Lizzy Caplan. ()

• Když Nick (Jason Segel) plivne přes brčko na Kim (Busy Philipps), tak ta ve vzteku shodí jeho kelímek s pitím. V dalším záběru ale kelímek stojí zase na lavičce. (Duoscop)