Mr.Apache

Hned v úvodu tu máme další z výživných politických debat Lindsay a otce Weira u rodinného oběda. (Otec: "A ty nejsi republikánka?" Lindsay: "Já jsem demokratka." Otec: "No jo, každý je demokrat, dokud nejde o peníze. Pak najednou všichni zase přijdou k rozumu." Ten obličej, který nahodí Lindsay těsně před intrem, je k nezaplacení.) Oč tedy v The Little Things jde? Na školu přijede George Bush, o nějaký ten rok později prezident USA (Nick: "Ten pornoherec?") a jeho ochranka, zastoupená matikářem Kowcheskim, hned zbuzeruje Machry, aby vyklidili místo pod schodištěm. Jedním z Bushových mužů v černém je (mimochodem zde překvapivě neuvedený) Ben Stiller, který dostane za úkol držet "problémového hipíka" Mr. Rossa co nejdál od George... Bena Stillera, jakožto svého starého kamaráda, zlanařili tvůrci, aby zachránili seriál před zrušením. Nebylo to však nic platné. V době, kdy měla tato epizoda premiéru, byli už Machři a šprti dávno nenávratně odpískáni. Od té doby dávali Feig s Apatowem do každého dílu schválně věci, o kterých věděli, že hlavounům z NBC stoprocentně nebudou po chuti. V The Little Things se tak objeví jeden z nejvíce WTF momentů celé show: Jedna z postav se přizná, že se narodila jako hermafrodit. Co k tomu dodat? Jinak skvělý a řádně nahláškovaný díl s nezapomenutelnými momenty, jako je např. ten, kdy si Seth Rogen prohlíží gay porno, aby zjistil, zda není náhodou homosexuál... A finále nejlepšího teenagerského seriálu všech dob se blíží. ()