bubun

Tahle epizoda by byla podle mě spíš na lepší čtyři (hlavně kvůli trochu přehrávající Alex Breckenridge coby Shelly Weaver), ale ke konci, když se Lindsay vrací z pyžamové party mathletek ke svým ne tolik ambiciózním přátelům, a do toho se ozve Take a long way home od Supertramp, je to zas na jasnejch pět. ()

Mr.Apache

Od začátku do konce fajn bezchybná epizoda, která na druhou stranu neobsahuje žádné vyložené highlighty, na které by si člověk vzpomněl i po letech. Za zmínku stojí proměna Lindsay ve slušnou školačku a Sam v disco úboru á la Travolta. Bouraćka a souboj mathletů OK. Soundtrack tentokrát spíš do funky a disca, takže tam v mých uších vítězí Slip Kid od The Who, který by v jiné epizodě nejspíš zapadl. ()

• Když si Sam (John Francis Daley) dělá před školou vlasy, tak při tom hraje „Slip Kid“ od The Who. Když si Sam donese domů nové oblečení, tak při tom hraje „Flamethrower“ od The J. Geils Band. Když příjde Sam  v novém oblečení do školy, tak při tom hraje „Look Sharp!“ od Joe Jacksona. Na konci epizody hraje „Take The Long Way Home“ od Supertramp. (Duoscop)
  • Na začiatku tretej minúty, keď Lindsay (Linda Cardellini) naráža s autom do druhého auta, si možno všimnúť, že auto šoféruje niekto iný a na zadných sedadlách je pripevnená kamera. V prestrihu predtým aj potom však na sedadlách sedia ľudia. (GTS_PUNK)