Conviction

Krátkometrážny / Akčný / Sci-Fi
USA, 2019, 4 min

Ampi

Drobný krátkometrážní film Neilla Blomkampa, který měl rozpočet mnohem větší než většina českých i slovenských film. Takový hezký reklamní průměr. ()

JohnCZ

Live-action trailer, který je zřejmě lepší, jak hra samotná. Blomkamp tyhle kraťasy umí a klidně bych si dal celovečerák v podobném duchu. Nejsem si ale úplně jistý, co to dělá na ČSFD. ()

BROKEN_

Ukázka na hru Anthem je hodně povedená. Z tohohle bych chtěl celovečerní film! Neill Blomkamp je bůh. Neskutečně se mi líbí jeho styl. Ale myslím, že už by to chtělo nějaký ten film, třeba District 10! ()

iXtr3m3

Jeden z najlepších Live Action meets CGI trailerov pre hru, aký som kedy videl spolu s produkciou pre Halo sériu. Ďalší z dôkazov, že Neill by dokázal nafilmovať také sci-fi pecky, že to až pekné nie je (Zigote, Firebase, Rakka), ale nikto si to nevšíma a tak dostávame generické hovadiny do kín a na VOD. ()

papaguy

Promo kraťas k počítačové hře. Nevím... přínosnější mi připadá způsob, jakým se s tím to typem reklamy popasoval Alien Covernant, než to epické všeneříkající nic. ()

vikino1

Blomkampovi bych hrozně přál, aby mu přiklepli HALO. On tyhle emzáky, robotický obleky, vesmírné lodě, postapo světy i vyspělé civilizace točit umí. Se zajímavým dějem by to byla určitě pecka. Klidně i celé universum. Škoda, že za poslední roky zamrzli v těchto kratkometrážkách.... ()